BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Bota

"Zonja" e Putinit bën daljen e rrallë publike, zbardhet arsyeja dhe pamjet (VIDEO)

"Zonja" e Putinit bën daljen e rrallë publike, zbardhet

“Zonja e Vladimir Putinit”, Alina Kabaeva, bëri një dalje të rrallë publike ditën e djeshme, duke shmangur çdo përmendje të luftës në Ukrainë, si dhe problemeve të përfolura shëndetësore të presidentit rus. 39-vjeçarja fituese e medaljes së artë olimpike ka bërë pak paraqitje publike këtë vit në inagurimin e një qendre të re trajnimi fitnesi.

Duke inauguruar kompleksin e ri në Soçi, ajo shmangu përmendjen e Putinit i cili thuhet se rrëshqiti në shkallët e rezidencës së tij në Moskë dhe vuan nga kanceri dhe probleme të tjera shëndetësore. Ajo gjithashtu nuk përmendi luftën e presidentit rus në Ukrainë.

Në vend të kësaj, sipas Daily Mail, ajo u tha gjimnastëve në turneun ndërkombëtar Divine Grace se "e pamundura është e mundur", duke iu referuar gjithashtu karrierës së saj. “Kur isha gjimnaste, as që mund të ëndërroja për kushte si ato që keni në këtë qendër të re stërvitore sportive”, tha ajo.

“Por siç e tregon jeta, e pamundura është e mundur. Dhe Rusia është një vend me mundësi të mëdha”.

Mediat shtetërore të Moskës nuk lejohen të diskutojnë lidhjen e saj 15-vjeçare me Putinin apo fëmijët që përflitet se kanë.

Hera e fundit që Zonja e Parë e Rusisë u pa në publik ishte në shtator. Më pas pati zëra se Putini e urdhëroi atë të abortonte.

Agjencia ruse e shoëbiz-it Starhit e përshkroi atë si "të dobët, me një fytyrë elegante", ndoshta duke aluduar për operacionin plastik që ajo dhe Putini thuhet se do t'i nënshtrohen.