BREAKING NEWS

The USA withdraws in front of Sali Berisha, the stamp of the PD returns to Re-establishment, the 2005 scenario for the return to power of the "Berisha" family begins, here are the surprises that are expected to happen in the 2025 elections

The USA withdraws in front of Sali Berisha, the stamp of the PD returns to
x
BREAKING NEWS

This is how Albanian politics will be cleansed by Sali Berisha, Spartak Ngjela reveals the background behind the decision of the Court of Appeal for the transfer of the seal and logo of the Democratic Party to Reestablishment

This is how Albanian politics will be cleansed by Sali Berisha, Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

The passing of the seal of the DP in the hands of Sali Berisha, ominous news for Ilir Meta, this is how the president of PL will be out of the game and why the decision of the Court of Appeal is political, the lawyer Brizida Gjikondi reveals the unsaid

The passing of the seal of the DP in the hands of Sali Berisha, ominous news for
x
BREAKING NEWS

Edi Rama disturbs the peace of MPs and ministers, warns of a storm in the 2025 election lists, the meeting with immigrants in London and Germany is postponed to September, this is when the SP Congress will be held

Edi Rama disturbs the peace of MPs and ministers, warns of a storm in the 2025
x
BREAKING NEWS

50 arrest warrants on the table of special prosecutors, here are the 10 files that SPAK is "clipping", the journalist discloses the names of endangered "VIPs" and shows the shocking evidence that the new justice has discovered for some members of the A...

50 arrest warrants on the table of special prosecutors, here are the 10 files
x
BREAKING NEWS

The detailed decision comes out, here's when and how much the salaries will increase for the 130,000 administration employees in the country, the new scheme that will be followed for the municipalities is revealed

The detailed decision comes out, here's when and how much the salaries will
x
BREAKING NEWS

Allajbeu of the "American Hospital" introduced his wife to receive money from the sterilization concession, the documents appear, this is how he left immediately after the investigation by SPAK deepened

Allajbeu of the "American Hospital" introduced his wife to receive
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara reveals the "dark" scenario of Sali Berisha who is weaving from the apartment with his loyalists to escape from the handcuffs of SPAK, this is the criminal offense that Flamur Noka has committed for the interests of the former prime minister

Romeo Kara reveals the "dark" scenario of Sali Berisha who is weaving
x

Lifestyle

"Singles are especially favored", get to know the horoscope forecast for today

"Singles are especially favored", get to know the horoscope forecast

Aries

Born on: March 21 - April 19

You can arrange a nice meeting. Singles are especially favored. There are those who have decided to get involved, making new acquaintances. As for work, you may benefit from some good ideas in the coming weeks.

Taurus

Born on: April 20 - May 20

On Friday, be careful not to talk too much during these hours, because what you say can cause some problems. In terms of work, you are not happy with what you are doing, but there are no other options at the moment, so you have to put on a brave face.

Gemini

Born on: May 21 - June 20

Moon is auspicious. If your partner won't listen to you, you will have to talk about this problem sooner or later. When it comes to work, you don't like to accept roles you don't want. Your intelligence and natural intuition together with a favorable disposition of the Sun and Jupiter will make you live a fruitful day.

The crab

Born on: June 21 - July 22

Those who intend to restart a history must bear in mind the fact that the past still carries its weight. In terms of work, if there are expiring contracts, you will probably be asking for more. You are tired of your problems, you should try to relax.

Leo

Born on: July 23 - August 22

Të premten Hëna është në shenjë, mund të ndiheni të afërt me një person që ju intereson. Për sa i përket punës, këto ditë do të keni një kënaqësi të vogël. Jeni pak të zhgënjyer nga dikush që e vlerësoni shumë, i cili do të përpiqet t'ju tradhtojë ose t'ju bëjë plane pas shpine.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Ka ende pak trazira në dashuri, edhe nëse dukeni shumë më të fortë se në fillim të muajit. Për sa i përket punës, ju keni një ide të mirë për të ardhmen, mund ta zhvilloni atë gjatë javëve të ardhshme.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Dita e ardhshme do të jetë një ditë më e mirë se ato të fundit, edhe nëse Venusi është ende përballë. Për sa i përket punës, do të ishte mirë t'i merrni gjërat ngadalë. Shtyni vendimet për të hënën e ardhshme. Nuk e keni parashikuar ndonjë problem të vogël financiar.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të premten dashuria përjeton ulje-ngritje dhe ju duhet ta përballoni atë. Për sa i përket punës, daljet ekonomike duhet të kryhen me kujdes, edhe sepse Hëna është kundër saj. Është një nga ato ditët kur do të jepje gjithçka që ke për të qenë në një vend tjetër ose për të bërë gjëra të ndryshme.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Ka ardhur koha të shikoni përreth. Nëse keni një partner atëherë përfshihuni dhe keni eksperienca të reja, përndryshe kjo mund të jetë fundjava për të bërë takime të reja. Por ju duhet ta dëshironi atë. Me siguri nuk do të takoni askënd të ri nëse qëndroni brenda.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Shumë prej jush kohët e fundit keni lënë të papërfunduara çështje të ndryshme pune, madje edhe ato të rëndësishme. Megjithatë, nuk është koha për t'u fokusuar në këtë, por përkushtohuni vetes dhe nëse mundeni familjes, njerëzve të dashur në përgjithësi.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të premten ndjeni njëfarë pakënaqësie me jetën tuaj të dashurisë, për disa prej jush situata po bëhet paksa e sheshtë. Të premten mund të jetë dita e duhur për të krijuar eksperienca të reja.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të premten nuk do të jetë shumë e thjeshtë në fushën sentimentale dhe të punës, do t'ju duhet të luftoni midis dëshirës për risi dhe asaj të stabilitetit. Një reflektim i vogël mund t'ju ndihmojë të hidhni pak dritë dhe të merrni një vendim përfundimtar.