BREAKING NEWS

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe anëtarëve që votuan pro dhe kundër hapjes së garës për kreun e PD

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe
x
BREAKING NEWS

Taulant Balla u paraqit sot në SPAK, zbulohet arsyeja

Taulant Balla u paraqit sot në SPAK, zbulohet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Bashkë me Vangjush Dakon, zbardhen 10 emrat e zyrtarëve që u arrestuan dje nga SPAK

Bashkë me Vangjush Dakon, zbardhen 10 emrat e zyrtarëve që u
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Taulant Balla pritet të ‘zbarkojë’ sot në SPAK

Çfarë ndodhi? Taulant Balla pritet të
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos nga SPAK, Andi Bushati 'zbërthen' reagimin e Ramës: Loja e fjalëve që bëri kryeministri...

Arrestimi i Vangjush Dakos nga SPAK, Andi Bushati 'zbërthen'
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Dakos/ Baton Haxhiu zbardh skenarin dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja çfarë do të ndodhë me politikanët që kanë dosje penale në SPAK

Arrestimi i Dakos/ Baton Haxhiu zbardh skenarin dhe del me paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

“Nisi me Dakon, por...”/ Kreshnik Spahiu ‘plas’ deklaratën e fortë dhe zbulon planin e SHBA-së për 12 personat non-grata

“Nisi me Dakon, por...”/ Kreshnik Spahiu ‘plas’
x

Gossip

7 vite pas ndarjes së bujshme, ja çfarë po ndodh mes Tunës dhe Cozman

7 vite pas ndarjes së bujshme, ja çfarë po ndodh mes Tunës

7 vite pas ndarjes së bujshme, Tuna dhe Cozman janë bërë bashkë. Raportet mes tyre duket se janë rregulluar.

 

Ka disa muaj prej kur në media raportohej se dyshja po vijnë me një bashkëpunim, por kjo nuk ishte konfirmuar nga asnjëri.

7 vite pas ndarjes së bujshme, ja çfarë po ndodh mes Tunës

E së fundi, Tuna ka postuar disa imazhe ku duket se janë nga xhirimet e klipit, dhe komenti Cozmanit mori vëmendje.

“I huj” ka shkruar Tuna krah fotove.

7 vite pas ndarjes së bujshme, ja çfarë po ndodh mes Tunës

Foto ka postuar edhe reperi i cili po ashtu ka shkruar “E huj” duke konfirmuar bashkëpunimin.