BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat përvëluese që do fundosin Metën për aferën “CEZ-DIA”, ja dëshmitë që ka në duar SPAK, roli i Sali Berishës dhe lëvizja e papritur e Ismailajt që mund “të hedhë në erë” hetimet

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të Berishës në mes të Tiranës, caktohet prokurori i çështjes, ja provat nga dosja që rrezikojnë të fundosin pushtetarë të lartë dhe biznesmenë të njohur, zbardhen emrat që po hetohen...

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të
x
BREAKING NEWS

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues politikës shqiptare për ditët e zeza që po trokasin

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues
x
BREAKING NEWS

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me dezertorët e Lulzim Bashës, Bardhi qejfmbetur nga Berisha pas refuzimit të postit të Sekretarit të “Foltores”

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me
x
BREAKING NEWS

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin kthesën e madhe hetimet e dosjes së “Gërdecit” për djalin e Sali Berishës, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e 12 dëshmitarëve të tjerë, mes tyre krushkun e Fatmir Mediut...

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin
x

Gossip

A është takuar me Keisin? Kristi zbulon si qëndron e vërteta: Kënga që bëri ishte “diss”, por...

A është takuar me Keisin? Kristi zbulon si qëndron e

Kristi ishten jë ndër banorët më të komentuar të “Big Brother VIP”, edhe për lidhjen që krijoi dhe përfundoi brenda shtëpisë me Keisin.

Iftuar në emisionin “Shqipëria LIVE”, Kristi tha se tashmë ajo histori është e mbyllur dhe nuk kanë komunikuar më, dhe as nuk janë takuar. Ai komentoi dhe këngën e re të saj, ndërsa tha se i duket si “diss”.

“Nuk jemi takuar, nuk kemi komunikuar, e kam takuar në prapaskenë. Unë Kejsin e kam takuar në Portokalli, i kemi ndarë ato esencialet. Nuk kam interes ta anashkaloj apo ta injoroj. Nuk e di për këngën, nuk e kam dëgjuar, por kam dëgjuar që ishte si tip “dissi”. Dëgjova vetëm “bye bye”. Mund të jetë përndonjë ish tjetër. Ka një dyshim që mund të jetë diss, por se di.”- tha Kristi.