BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

"Ajo është mashtruese"/ Julia i përgjigjet ‘flakë për flakë’ akuzave të Eglës: Nuk e kam parë kurrë në teatër, s'kam për detyrim të sqaroj…

"Ajo është mashtruese"/ Julia i përgjigjet

Në një lidhje telefonike në Fun Club ka qenë ditën e sotme Julia një nga banoret e eliminuara nga shtëpia e BBV.

Teksa emri i saj është përmendur spektaklin e djeshëm, ajo i ka kthyer një përgjigje Eglës.

Julia ka mohuar të gjitha akuzat që janë bërë në drejtim të saj nga Egla, teksa është shprehur se banorja ka edhe një muaj kohë të ndryshoj qasje apo të kërkoj ndjesë publike për sjelljen e saj.

Ndër të tjera Julia është shprehur e gatshme të ketë një përballje televizive me banoren.

“E para e punës unë vij nga Amerika dhe nuk e di fare nga cili teatri është pushuar Egla apo në cilin teatër ka punuar Egla dhe nuk e kam parë kurrë.

Egla është një mashtruese. Unë Eglës i kam thënë që do kesh probleme kur të dalësh jashtë sepse do ngelesh pa punës si pasojë e sjelljes së saj brenda BBV. Ne aktorët punojmë në grup.

Unë me Julin nuk kam bërë asnjë bisedë për anën profesionale të Eglës.

Egla nëse punon në një teatër, unë nuk e di për sa kohë mund të marrësh leje dhe së treti, Egla ka nxjerr aty brenda shtëpisë të gjithë veten e saj.

Unë nuk po flas për anën profesionale, po flas për anën njerëzore. Ne jemi njerëz që punojmë në grup nuk futemi dhe mbyllemi në zyrë. Unë nuk e kam detyrim për të sqaruar Eglën sepse nuk më ka marrë Egla në këtë produksion. Por unë nuk kam frikë të kem një diskutim me Eglën.

Egla ka dhe një muaj kohë të ndryshoj qasjen e saj ose të kërkoj një ndjesë publike për të gjithë sjelljen e saj.”- u shpreh Julia.

Më të lexuarat