BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

“Je qejflie, pi dy gota dhe pastaj…”/ Nuk ka të ndalur sherri mes Meritonin dhe Eglës, aktorja shpërthen keq ndaj këngëtarit: Përndjekës, pse i bën sytë si maniak?!

“Je qejflie, pi dy gota dhe pastaj…”/ Nuk ka të ndalur

Dy banorët e Big Brother VIP, Meriton Mjekiqi dhe Egla Ceno janë përfshirë sërish në një debat mbrëmjen e kaluar. Teksa Meritoni po diskutonte me Julin dhe Jetmirin, aty vjen Egla. Kjo nuk i ka pëlqyer djemve dhe me pas ka nisur edhe debati.

Meritoni thotë se Egla pi dy gota, vjen në qejf dhe pastaj i trashet gjuha, ndërsa i kujton aktores se e ka quajtur përndjekës dhe maniak.

Ndërkohë Egla e akuzoi Meritonin duke i thanë se ai e quan pijanecë. Ndërkohë që debati mes tyre po vazhdonte, Juli dhe Jetimiri u larguan nga ambienti.

Egla: Po është rrugë kalimi! Kam pire tre gota, jo dy

Meritoni: Kujdes kur të ecësh

Jetimir: Nuk kemi asnjë interes ta vazhdojmë

Jetmiri: Jo, por nuk kemi interes, nuk të shikojmë dhe nuk të vlerësojmë

Meritoni: Po na pengon në fakt

Egla: Çohu, dil tek dera e kuqe. Të thashë lëviz dhe nuk lëvize

Meritoni: Cila është logjika këtu! Na i prishi muhabetin

Egla: Mund ta vazhdoni, mund të largoheni

Meritoni: I ke pirë nja tre gota, je në relaks

Egla: Po sytë pse i bën si maniak

Meritoni: Për qejf i bëj, ca të pengon ty?

Meritoni: Si i bëka një maniak sytë, se përndjekës më ke bërë, maniak po më bën

Egla: Përndjekës je, nuk të kam bërë unë. Ti më ke bërë pijanecë

Meritoni: Unë nuk të kam thënë je pijanecë. Unë të kam thënë që ke pirë nja tre gota, je bërë qejflie dhe kur je qejflie ti del nga vetja.

Egla: Ooo pse qejfliet dalin nga vetja?

Meritoni: Ti po, del nga vetja, të trashet gjuha…ky është realiteti