BREAKING NEWS

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet hetimore për Arben Ahmetajn dhe i çojnë fletë-thirrje oligarkut që akuzohet për pastrim parash

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit nuk i shpëton dot nga prangat dhe arsyeja e fortë që zyrtari i lartë i DASH Richard Nephew shmangu takimet në Tiranë me qeverinë ‘Rama’ dhe përfaqësuesit ...

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin Argitës dhe përgatitet ta kurorëzojë të bijën në fron me protestën e 12 korrikut, Gaz Bardhi përfundon si “limon i shtrydhur”

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet e tij me Klodian Zoton, ish-drejtori i Ujësjellësit të Korçës e nxjerr zbuluar para prokurorëve specialë

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet
x
BREAKING NEWS

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si oligarku në bashkëpunim me Janis Karathanos rropën mbi 200 mln euro koncesione, për të kamufluar vjedhjet kanë punësuar te kompanitë “fituese” të afërmit e tyre, rroga deri në 30 mln lekë në mua...

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si
x
BREAKING NEWS

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të perit”, do ketë përplasje për Nenin 71 të Kushtetutës, ja kush e ka në dorë “fatin” e “non-gratës”, flasin juristët

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës në 30 vite, nga bashkëpunimi i tij me udhëheqësin e Serbisë, sulmet ndaj ambasadës së SHBA në Tiranë, grushti i shtetit ’98, vrasja e 4 protestuesve në 21 janar, te emrat e terroristëve që ka bashkëpunuar ...

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës
x
BREAKING NEWS

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant për Arben Ahmetajn në Zvicër si i punësoi gruan me pagë 9 mijë franga në muaj, zbardhen detaje nga dosja hetimore

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant
x

Gossip

Armike të përbetuara? Ilnisa përplaset ashpër me Eglën: Je simpatike në humbjen tënde, ke seksualizuar Meritonin

Armike të përbetuara? Ilnisa përplaset ashpër me Eglën:

Duket se ‘armiqësia’ mes Eglës dhe Ilnisës që nisi në Big Brother VIP, do të vazhdojë edhe jashtë lojës.

Në ‘post Big Brother’, Ilnisa u shpreh se Egla ka humbur dhe sipas saj, nuk do e ketë ndërgjegjen e pastër.

Ilnisa: Le ta lëmë inatin mënjanë dhe mënyrën sesi Egla vizatoi të gjithë rrugëtim, me atë kauzën duke luftuar për gratë, mua më duket qesharake sesi e quan fitore. Po kaloj ca ditë bukura dhe të qeta, po të shikoj sot shumë simpatike në humbjen tënde. E kuptoj anën financiar, por a ta lehtëson ndërgjegjjen kjo? Të njëjtën sjellje e vazhdon dhe jashtë?

Egla: Ti nuk e di sesi sillem unë jashtë, është mendimi yt mbi mua dhe e respektoj, nuk e konsideroj dhe aq por është okej.

Ilnisa: Ka seksualizuar Meritonin, Romeon dhe Julin

Meritoni: Është munduar…

Egla: Se paskam ditur. Më paskan përmendur dhe mua nënën por se paskam përdorur, duhet të pushoni së thëni më ka përdorur këtë atë

Ilnisa: Ke diçka për të thënë për fëmijën?