BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Gossip

Askush se priste! Zbulohet konkurrentja e parë e 'Big Brother VIP 2 Albania', një ndër moderatoret më të njohura shqiptare

Askush se priste! Zbulohet konkurrentja e parë e 'Big Brother VIP 2

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani ka dhënë një intervistë në Wake Up ku shprehej se kasti i personazheve të BBVIP 2 ishte më i mirë se i pari.

Askush se priste! Zbulohet konkurrentja e parë e 'Big Brother VIP 2

Ndonse burime për Kryefjala.com aludojnë se personazhi i parë që do të jetë pjesë e BBVIP do të jetë moderatorja e njohur shqiptare Kiara Tito. Ndonse ka qenë një ndër emrat e parë të diskutuar, thuhet se Kiara e ka pranuar këtë propozim.

Askush se priste! Zbulohet konkurrentja e parë e 'Big Brother VIP 2

Por na mbetet të presim!

Askush se priste! Zbulohet konkurrentja e parë e 'Big Brother VIP 2