BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

Atdheu dhe Andi bën 'lëmsh' rrjetin me zënkën e tyre, s'do ta besoni cili paska qenë shkaku, banori i BBV rrëfehet pa dorashka (Video)

Atdheu dhe Andi bën 'lëmsh' rrjetin me zënkën e

Shtëpisë së “Big Brother VIP Kosova” i është bashkuar së fundmi edhe personi i “kudogjendur”, Atdhe Xharavina.

Hyrja e tij në lojë ka ndryshuar paksa dinamikat, ndërsa sytë kanë qenë tek raporti i tij me Andi Artanin. Duke qenë se të dy djemtë morën pjesë në emisionin “Për’puthen”, u bënë gjithashtu shokë të mirë megjithëse njiheshin që para emisionit.

Mirëpo, futja e vajzave mes tyre prishi shoqërinë e Atdheut dhe Andit. Gjatë një loje me pyetje nga publiku për banorët, Atdheut iu drejtua pyetja: “Arsyeja që i keni prishur marrëdhëniet me Andin”?

Kësaj pyetje, Atdheu zgjodhi t’i përgjigjet sinqerisht, duke lënë të kuptohet se bëhej fjalë për një vajzë. Në fakt, ju tregojmë se bëhet fjalë pikërisht për Sara Malajn.

Një ditë pas ndarjes me Atdheun, Sara është takuar me Andin, ndërsa këtij të fundit Atdheu i ka kërkuar si mik të largohet prej saj. Duket se Andi nuk e ka bërë këtë gjë, ndaj raporti i tyre është prishur.

“Kur më ka thënë Andi a ka mundësi t’i shmangem dikujt, unë iu kam shmangur. E kam pasur vëlla”- tha Atdheu.

Brenda shtëpisë, Atdheu duket se po nis një romancë me Xhulin. Nga ana tjetër, Andi tashmë është çift me Gresën.