BREAKING NEWS

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me Italinë, Rama ka telefonuar drejtorin e RAI 3”/ Prestigjiozja italiane zbardh prapaskenat e bujshme: Si u tërbua kryeministri shqiptar gjatë bisedës në telefon

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me
x
BREAKING NEWS

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan miraton ligjin e “hekurt” që do të shkaktojë “tërmet” në Shqipëri, si do të “gjunjëzohen” nga drejtësia të gjithë personat “non-grata” dhe politikanët e zyrtarët e përfshirë në afera korruptive, fute...

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan
x
BREAKING NEWS

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK të çrrënjosë korrupsionin në Shqipëri, ambasadori i BE takon krerët e drejtësisë dhe merr në mbrojtje Altin Dumanin pas sulmeve të Ilir Metës e Sali Berishës

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me Moskën pyetet për afro katër orë në SPAK, a e ka fundosur Ralf Gjoni para prokurorëve çiftin më të akuzuar për korrupsion, ja akuzat dhe sulmet fizike ndaj tij nga ish-LSI

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe Metës ndaj Altin Dumanit, ish-presidenti po bën përpëlitjet e tij të fundit, ka nevojë urgjente për një konsultë me një psikiatër

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe
x
BREAKING NEWS

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si media ekstreme e majtë italiane u kthye në zëdhënëse të akuzave të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si
x
BREAKING NEWS

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë së Lirisë dhe ia bën të qartë se dy njerëz të një familjeje s’mund të qëndrojnë në parti, ja mesazhet e koduara

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x

Gossip

Banori i ri i "BBVIP" tha se kishte pasur një njohje me Sarën, Olti Curri zbulon të vërtetën

Banori i ri i "BBVIP" tha se kishte pasur një njohje me

Një prej banorëve të rinj të "BBVIP", Frenki, deklaroi në shtëpinë më të ndjekur në Shqipëri, fillimisht se kishte njohje nga jashtë me Sarën, pasi kishin punuar bashkë, ndërsa po ashtu konfirmoi (jo para saj) se kishin pasur një flirt bashkë, teksa mendonte se do t'i dilnin edhe fotot bashkë. 

Gjithesesi, pa konfirmimin e të dyja palëve, kjo histori nuk mund të merret si e mirëqenë, pavarësisht faktit që historitë e dashurisë së Sarës në këtë program po komentohen papushim, ndërsa fotot e famshme, më saktë foton e famshme të tyre e ka zbuluar blogeri i njohur Olti Curri. 

Në fakt, bëhet fjalë vetëm për një foto nga një event, ku dyshja shfaqet duke folur, ndërsa Olti me ironi shkruan: “Ça e ka gjet Sarën për 10 minuta muhabet me këtë tipin në një event, ja bënë dashnor. Rrezik e ka pas të dashur edhe Mehmet Shehun që ka vdek në 1981”.

Edhe pse Frenki edhe sot brenda shtëpisë u përpoq ta përdorte disi njohjen me Sarën nga jashtë, për të "trazuar ujërat", ndoshta kjo është vetëm një taktikë e tij për t'u futur në lojës sepse nga fotot që ai thotë, nuk provohet asgjë. 

Banori i ri i "BBVIP" tha se kishte pasur një njohje me