BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Gossip

"BBVIP" jashtë shtëpisë, Donaldi tregon për herë të parë bisedat me mamin e Heidit

"BBVIP" jashtë shtëpisë, Donaldi tregon për

Ka qenë një puntatë mjaft interesante ajo e "Cherry on Top" mbrëmjen e djeshme, teksa mes të ftuarëve të Bora Zemanit ka qenë edhe Donald Veshaj, partneri i saj, i cili ka folur edhe për "BBVIP", lojën e Romeos dhe marrëdhënien e tij me Heidin. 

Kështu, i pyetur për romancën e vëllait, Donaldi tha se është i lumtur që Romeo pranë saj është i lumtur, ndërsa ngacmimit të Borës për deklaratën që dha në "Fun Club", ku u shpreh se ka pirë kafe me babain e Heidit, aktori humorit ju përgjigj duke thënë se ishte shaka. 

Megjithatë, edhe aq shaka nuk ka në komunikimin e Donaldit me "krushqinë", edhe pse tregoi se kafe nuk kanë pirë pasi prindërit e saj janë në Itali dhe të dyja palët presin të dali njëherë çifti nga ajo eksperiencë, por pranoi ka folur me mamin e Heidit.

Bisedat e tyre kanë të bëjnë me situatat në shtëpi kur gjërat rëndohen pak ka thënë Donaldi, ndërsa moderatorja e ka ‘sfiduar’ ta telefonojë atë live dhe ai e bëri. Mamaja e Heidit u përgjigj menjëherë dhe konfirmoi fjalët e Donaldit se ata komunikojnë shpesh bashkë dhe ishte shumë e lumtur.

 

Më të lexuarat