BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Gossip

“Bixhozi nuk kishte lidhje…”/ Plas sherri në ‘Prime’, Meritoni përplaset ashpër me Julin: Kur të heqësh biberonin do merresh me mua

“Bixhozi nuk kishte lidhje…”/ Plas sherri në

Vazhdon prej disa ditësh debati i fortë mes Meritonit dhe Julit. Meritoni u shpreh se Juli i përmend vazhdimisht Ilnisën për ta goditur, ndërsa Juli i kërkoi llogari për shembullin e një ish-miku bixhozxhi që i ka përmendur Meritoni.

Meritoni: Juli ma ka përmend Ilnisën që është lojtare e fortë dhe unë jam ndjerë mirë. Është kjo mënyra e lojës, mënyrën sesi mundohet për t’i nënvlerësuar lojtarët e tjerë. Duke thënë ti nuk ke logjikë, kjo është një strategji e gabuar sepse e bën njësoj me të gjithë. Juli është ai që unë e shtrova një muhabet jashtë, i thashë ti vajzat i lavdëron dhe i mban afër vetëm kur kanë mendime të mira me ty. Kur Jul Deda e sheh që vajzat kanë një mendim kundër tij, i hedh poshtë. Për bixhozin të mora shembull një histori me një mikun tim që më mashtroi, po të them ti nuk ke vështirësi dhe arsye për të më rrejt.

Juli: Unë dhe Meritoni kemi bërë një pakt që ai nuk përmend më benë, unë do përmend premtimin që i ka bërë publikun për Ilnisën. Që për mua është e vërtetë që Ilnisa ka qenë lojtarë me inteligjente dhe për këtë mos t’i vijë keq. Meritoni ka një ndryshim si lojtar. Sa i përket marrëdhënies sime me vajzat, le të flasin vetë. Cila është arsyeja që Meritoni atë historinë me shokun me bixhoz ma dha disa herë. Kur te rritesh dhe të heqësh biberonin nga goja, do merresh me mua.

Më të lexuarat