BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

Biznesmeni i njohur zbulon ARSYEN: Ja pse kam dëshirë t'ja dhuroj Luizit 100 mijë euro

Biznesmeni i njohur zbulon ARSYEN: Ja pse kam dëshirë t'ja dhuroj

Biznesmeni i njohur Fisnik Syla ishte në një lidhje skype me emisionin Shqipëria Live sot në Top Channel.

Ai bëri bujë këto ditë në rrjetet sociale me deklaratën se do t’i dhuronte Luizit vetë 100 mijë euro nëse ai nuk fitonte Big Brother.

I pyetur nga moderatorja Erjona Rusi, Syla tha se është një adhurues i flaktë i Luizit.

“Kam shpreh gadishmërinë time, se çfarëdo të ndodhë jam i gatshëm për t’ja dhuruar 100 mijë euro. Unë besoj se është personi më i drejtë aty.Shqiptarët janë të gjithë me Luizin, në çdo cep të botës ku ka shqiptarë janë me të,” tha Syla.

Arjon Muça: Po nuk mendon se ka të tjerë njerëz nevojë për këto para?

“Unë për bamirësi nuk flas, se dihet se çfarë ka bërë familja ime dhe nuk flas për të tilla gjëra, dua t’i lë mënjanë. Këtë gjë e kam thënë vetëm për Luizin. Edhe pse besoj se ai do jetë fitues absolut, se gjërat duken. I gjithë populli e do. Asnjë politikan, asnjë sportist nuk është dashur kaq shumë sa ai. Do bëj gjithçka transparente. Unë do komunikoj me Luizin, kam miq në Shkodër, dhe siç është mënyra e mirë, unë do ja dhuroj atij nëse nuk fiton. Por nëse shkon deri në fund program, besoj se do fitojë,” tha Syla.