BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

Bled Mane vs Tan Brahimi/ Publiku e tha fjalën e tij në më pak se 24 orë, ja ç'ndodhi jashtë BBV (FOTO)

Bled Mane vs Tan Brahimi/ Publiku e tha fjalën e tij në më pak se

Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të Big Brother VIP, shtëpisë së famshme iu bashkuan 3 personazhë të rinj.

Këto hyrje pritet të ndikojnë ndjeshëm në lojën e konkurrentëve që deri më tani kanë thyer rrjetin. Dy prej tyre, Tan Brahimi dhe Bledi Mani e treguan menjëherë pozicionimin e tyre.

Tan Brahimi, aktori shkodran u prit nga Luizi ku edhe treguan se kanë miqësi nga jashtë, ndërkohë që Bledi u prit nga Dea Mishel me të cilën kanë punuar për një kohë në “E diell”.

Ndërkohë jashtë, publiku thotë fjalën e tij nëpërmjet shifrave.

Aktori Tani Brahimi u fut në “Big Brother” me vetëm 2 mijë ndjekës në profilin e tij në Instagram dhe në këto momente numorën 28 mijë ndjekës. Pra 22 mijë followers i janë shtuar aktorit në më pak se 24 orë.

Nga ana tjetër gazetari Bledi Mane numëronte 19 mijë folloëers kur u bë pjesë e shtëpisë së famshme, pikërisht aq sa ka edhe në këto momente, 19 mijë folloërs.
Por loja e tyre sapo ka nisur, për dy javë banorët e rinj janë imun nga nominimi prandaj gjërat mund të ndryshojnë.

Bled Mane vs Tan Brahimi/ Publiku e tha fjalën e tij në më pak se Bled Mane vs Tan Brahimi/ Publiku e tha fjalën e tij në më pak se