BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Gossip

Cila ishte këshilla që Donald Veshaj i dha Romeos para se të futej në Big Brother Vip? Ja si përgjigjet moderatori

Cila ishte këshilla që Donald Veshaj i dha Romeos para se të

Romeo Veshaj ka folur sot në episodin e fundit të emisionit më të dashur nga banorët e shtëpisë, “BBV – Live nga shtëpia”, në valët e Top Albania Radio.

I pyetur nga moderatorja Elona Duro në lidhje me porositë që i ka lënë Donaldi, këshillat që i ka thënë, Romeo tha se nuk i ka thënë asgjë, “duhet vetëm ta provosh që ta kuptosh ndjesinë.”

Pjesë nga biseda:

Elona: A nuk të mësoi Donaldi, nuk të tregoi se si është të jesh në Big Brother?

Romeo: Do të të mësoj vetë ajo gjë më tha… këtu i meson vetë të gjitha. Më thoshte duhet ta provosh se nuk ta shpjegoj ndjesinë… Këtu veçse të kalitet durimi, dua të them që jam një tjetër unë.

Na thuaj ndonjë këshillë tjetër që të ka thënë Donaldi?

Romeo: Donali është fenomeni i një formati të tillë. Më ka thënë do vijë një moment që do harrosh, zërat dhe fytyrat e familjarëve… mendoja se do e takoja… për mua ka qenë e vështirë të luftoja pa atë në të gjitha sfidat. Ne jashtë i kemi kaluar bashkë. Brenda ka qenë e vështirë të përballesha pa atë. Sapo ta takoj e vetmja pikëpyetje është nëse kam bërë ndonjë gabim…