BREAKING NEWS

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet hetimore për Arben Ahmetajn dhe i çojnë fletë-thirrje oligarkut që akuzohet për pastrim parash

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit nuk i shpëton dot nga prangat dhe arsyeja e fortë që zyrtari i lartë i DASH Richard Nephew shmangu takimet në Tiranë me qeverinë ‘Rama’ dhe përfaqësuesit ...

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin Argitës dhe përgatitet ta kurorëzojë të bijën në fron me protestën e 12 korrikut, Gaz Bardhi përfundon si “limon i shtrydhur”

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet e tij me Klodian Zoton, ish-drejtori i Ujësjellësit të Korçës e nxjerr zbuluar para prokurorëve specialë

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet
x
BREAKING NEWS

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si oligarku në bashkëpunim me Janis Karathanos rropën mbi 200 mln euro koncesione, për të kamufluar vjedhjet kanë punësuar te kompanitë “fituese” të afërmit e tyre, rroga deri në 30 mln lekë në mua...

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si
x
BREAKING NEWS

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të perit”, do ketë përplasje për Nenin 71 të Kushtetutës, ja kush e ka në dorë “fatin” e “non-gratës”, flasin juristët

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës në 30 vite, nga bashkëpunimi i tij me udhëheqësin e Serbisë, sulmet ndaj ambasadës së SHBA në Tiranë, grushti i shtetit ’98, vrasja e 4 protestuesve në 21 janar, te emrat e terroristëve që ka bashkëpunuar ...

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës
x
BREAKING NEWS

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant për Arben Ahmetajn në Zvicër si i punësoi gruan me pagë 9 mijë franga në muaj, zbardhen detaje nga dosja hetimore

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant
x

Gossip

David Dreshaj zbulon emrin e artistes së njohur që do të sjellë një super bashkëpunim

David Dreshaj zbulon emrin e artistes së njohur që do të

Sot i ftuar në një emision televiziv  ka qenë artisti i njohur, David Dreshaj. Ai ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me fillimet e karrierës së tij, projektet e reja dhe jo vetëm…

Ekskluzivisht për Top Albania Radio, David Dreshaj zbuloi se këtë verë ai do të sjellë një bashkëpunim me artisten e njohur Ronela Hajatin.

Kam pasur bisedime me shumë artiste të showbiz-it shqiptar sepse kemi menduar të sjellim diçka, disa edhe kam filluar t’i realizoj. Momentin e duhur kur do të lançohet nuk e di por mund ta them ekskluzivisht për Top Albania Radio që e kam një bashkëpunim me Ronela Hajatin. Një këngë shumë verore, ‘clubish’ për audiencën dhe për njerëzit që do vijnë nga jashtë do ta shijojnë shumë në clube, lounge dhe kafe. 

Artisti tregoi gjithashtu se kjo verë për të do të jetë me mjaft impenjime edhe në vendin tonë ku zbuloi se do të fillojë me disa festivale të mëdha dhe me koncerte.

Kam punuar dhe kam luftuar shumë. 

Është Eurovisioni në fokusin e tij si artist?

Absolutisht, është edhe ka qenë gjithmonë në sirtar si ëndërr. Një ditë do e realizoj, kur ta ndiej unë që jam i gatshëm dhe kur të ma thotë zemra. Cilido artist që thotë se nuk do të shkojë në Eurovision gënjen. Është sfidë dhe përgjegjësi më vete.