BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

“Dhe gjykata t’ka dënuar për akte të turpshme”, Stresit nuk i del e keqja me ish-konkurenten e BBVK

“Dhe gjykata t’ka dënuar për akte të turpshme”,

Nuk kanë fund reagimet mes ish konkurentes së BBVK Juliana Nurës dhe Stresit. Pas videos së këtij të fundit, ku i tregon paratë që sipas Julit ia ka borxh, një tjetër reagim vjen nga reperi. Stresi ka deklaruar se Juliana ka qënë dënuar në Finlandë për akte të turpshme para një kafshe. Madje ai e akuzon si gënjeshtare për deklaratën se do të jetë opinioniste në ‘Big Brother VIP Albania’.

“Ç’ka pij un skutave Tiranes osht problemi im, te kish dasht publiku ty me kon fituese te kish votu! Sorry zemra maro naj pite se ta qet ma mir. Edhe ma shum tpaska met zhig 30.000 mi euro se sa fjalet e mia. Vuajtja per vemendje eshte varesi e keqe zemraaaaaaa. A po harrova kishe then qe do jesh opinioniste vitin tjetër në Big Brother Vip Albania? Rren e kullume se me than qe u myt tuj rrejt ani vajze ata të top-it byeeeeee gjyla. Dhe ti u viktimizove ne big me një video që vet e ki dërgu personit biles ki kry akte te turpshme para nje kafshe, dhe gjykata finlandeze t’ka denu për kët sen qka me fol ma per ty. Po e mbylli o shoqja e azem galices hahahahah”.

“Dhe gjykata t’ka dënuar për akte të turpshme”,