BREAKING NEWS

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë kokën” Sali Berishës, ja kush do i japë goditjen finale pas 23 qershorit, zbardhen prapaskenat e fundit nga SHQUP

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë
x
BREAKING NEWS

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali Berishën i bazuar në fakte dhe jo fjalë, u hetua dhe dokumentua çdo provë kundër kreut të PD që nga viti 1996, avokat nga Londra zbulohen detaje nga dosja e britanikëve

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha zbardh detajet tronditëse nga marrëveshja sekrete e Edi Ramës dhe Sali Berishës, ja pse pjesë e pazarit për marrjen e vulës së PD ishte edhe Belinda Balluku

Lulzim Basha zbardh detajet tronditëse nga marrëveshja sekrete e Edi
x
BREAKING NEWS

Lidhja e Belinda Ballukut dhe pagesat e majme për inceneratorët, si KLSH zbardhi abuzimet e ministres së Infrastrukturës dhe Energjisë, ja detajet nga raporti

Lidhja e Belinda Ballukut dhe pagesat e majme për inceneratorët, si
x
BREAKING NEWS

Një tjetër ministër i Ramës bie në rrjetën e drejtësisë, SPAK nis hetimet për Ogerta Manastirliun për vjedhjen e fondeve të pandemisë, ja çfarë përmban dosja

Një tjetër ministër i Ramës bie në rrjetën e
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha i korruptuar, i lidhur me bandat kriminale dhe me personazhe të skeduar për drogë e pastrim parash, i përfshirë në afera me Fazlliç dhe shfrytëzim pushteti për të pasuruar fëmijët e tij, “non-grata” nuk i hiqet, Londra vulos fatin e kreut ...

Sali Berisha i korruptuar, i lidhur me bandat kriminale dhe me personazhe
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha mbetet “non-grata” në Britaninë e Madhe, mediat e huaja e akuzojnë si të korruptuar dhe i përmendin dosjen që po heton SPAK se ka favorizuar dhëndrin kur ishte kryeministër, reagojnë dhe socialistët

Sali Berisha mbetet “non-grata” në Britaninë e Madhe,
x
BREAKING NEWS

Gjiknuri kthehet në bashkëpunëtor i drejtësisë, ja si u zbërthye para prokurorëve të SPAK dhe denoncoi aferat e Ahmetajt, nga takimet me “bosët” e inceneratorëve, te udhëtimet në Gjermani dhe fjetja në hotel me 5 yje, zbardhen detaje nga dosja...

Gjiknuri kthehet në bashkëpunëtor i drejtësisë, ja si u
x

Gossip

Divorci i Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut/ Gazetarja e njohur zbulon detajet: Para, fëmijëvë familjes...

Divorci i Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut/ Gazetarja e njohur zbulon detajet:

Eftuar në një emision televiziv ka qënë gazetarja Klotilda Harka për të dhënë mendimin e saj rreth divorcit të spekuluar mes Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj. Kanë qenë javë interesante me plot thumbime nga të dy palet dhe ka shumë për të komentuar.

Si e sheh Klotilda ‘divorcin publik’?

Është një pyetje që e ngrenë shumë dhe mediat italiane, sidomos për çiftet e famshme. Është apo nuk është normale, në mes hyn gjithmon paraja. Në momentin që një divorc bëhet publik, fitimet janë më të mëdha. Interesi rritet, sponsorat shtohen, vëmendja rritet. Është një loj strategjie të krijosh një divorc, e kopjuar nga Europa. Fundja fundit, lajmi i keq tërheq më shumë se i miri.

Lidhur specifikisht me situatën mes Besit dhe Xhensilës, Klotilda u shpreh:

Këto divorce të mëdha ndodhin mbas shumë mosmarrëveshjesh të vogla. Në fakt, ne publikuam një lajm ekskluziv në revistën tonë rreth kësaj çështje. Mbasi e publikuam më mori Besi dhe ishte shumë i irrituar. Ai është një person shumë i pastër, atë ç’ka ndjen e shpreh dhe e kuptova se pse ndihej ashtu. Ndonjëherë, kriza në ajër ndihet si dashuria në ajër. Historia e tyre është bërë kaq e bujshme, është si një film meksikan. Para, fëmijë, familje, tradhti, ata ushqejnë mediat dhe kanë në interes të mbushin sallat plot. Tanimë është kthyer në marketing.

Ata mund t’i çonin mesazhe private njëri tjetrit jashtë shikimit të medias dhe publikut, por nuk e kanë bërë këtë. Mendoj se po luajnë me vëmendjen e të gjithëve, u pëlqen kjo qendër vëmendje. Në fund të fundit, ëndrra e çdo këngëtari është të bëjë hite dhe ata shesin këngët e tyre si histori të vërtetë jete.