BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Gossip

“Çdo natë brekët e linesin do t’i kesh te koka! Je një copë ashtu…”/ Degjeneron debati në BBV, Egla përplaset ashpër me Liamin

“Çdo natë brekët e linesin do t’i kesh te koka! Je

Gjatë debatit, ku ka ndërhyrë edhe Romeo Veshaj për t’i qetësuar, aktorja iu është drejtuar konkurrentit duke i thënë se “natë për natë brekët dhe linesin do t’i kesh te koka”.

“Do të mësoj lali si të sillesh si burrë me femrat, jo si maniak”, u shpreh Egla Ceno, teksa shtoi se “kështu duhet të mësosh që nuk preken rrobat e një gruaje se ka gjëra intime që ti nuk e di se çfarë janë”.

Ndërsa Liami e quajti një “bipolare” dhe njeri të fëlliqur aktoren Egla Ceno.

Pjesë nga sherri:

Liami: Mëso të sillesh me burrat

Egla Ceno: Natë për natë brekët dhe linesin do t’i kesh te koka

Liami: T’i nuk e di se çfarë është burri

Egla Ceno: Unë jam më burrë se ty

Liami: Je bipolare

Egla Ceno: Ti je një copë ashtu… burri, që ç’të të them, çfarë të hash e çfarë të lësh! Do të mësoj lali si të sillesh si burrë me femrat, jo si maniak. Deshe brekë edhe lines ti, t’i jap çdo natë tek koka. Kështu duhet të mësosh që nuk preken rrobat e një gruaje se ka gjëra intime që ti nuk e di se çfarë janë.

Liami: Nuk ishin as të tuat, je e fëlliqur

Egla: Do të bëj unë birinxhi burrë

Më të lexuarat