BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

“Doja ta fitoja, dukesha si i hutuar”/ Lisi rrëfen ‘pishmanin’ që i mbeti nga “Big Brother VIP”: Sapo pashë Kutinë e Pandorës mendova...

“Doja ta fitoja, dukesha si i hutuar”/ Lisi rrëfen

Elvis Myrta, ose Lisi siç e njohim të gjithë, zemrat e publikut i rrëmbeu që në ditën e parë në “Big Brother VIP 3”, me humorin dhe thjeshtësinë e tij.

I ftuar këtë të shtunë në “S’e Luan Topi”, ai e nisi intervistën me batuta, duke thënë që ka një ‘pishman’ nga dhoma e rrëfimit në “Big Brother”, se nuk është shtrirë asnjëherë, duke u shtrirë më pas në kolltukun e studios.

Ish-banori u shpreh më pas se i erdhi keq që doli aq shpejt nga loja, pasi donte ta fitonte.

“Doja të rrija dhe pak që në fund ta fitoja me thënë të drejtën, e kam këtë merakun që nga parashikimet më doli Kutia e Pandorës. Aty kur e pashë i thashë dhe Romeos që ‘ika’. Nëse nuk do ishte Kutia e Pandorës, do shkoja deri në finale, sepse kisha bërë kalkulimet e mia… dukesha si i hutuar , por i vëzhgoja pika e forta dhe të dobëta të banorëve”, u shpreh gazetari i kronikës së zezë.