BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Gossip

“Donte të më puthte me zor në buzë!” Moderatorja e njohur shqiptare tregon momentin e sikletshëm me të ftuarën në emision, rrëfen edhe nëse është në një lidhje me një nga figurat publike

“Donte të më puthte me zor në buzë!” Moderatorja

Së fundmi e ftuar në “Glamour Zone” në RTV Ora ka qenë ish-konkurentja e Përputhen Antonia Gjoka.

Në rubrikën “pyetje hot”, moderatorja i ka dhënë mundësinë të ftuarës t’i drejtojë një pytje, të cilës duhej t’i përgjigjej me doemos. E pyetur se cila ka qenë kërkesa më e çuditshme që një e ftuar i ka bërë në emision, Ester Bylyku nuk hezitoi të tregonte rastin kur i kanë kërkuar të putheshin në buzë për show.

“Ka nga ato raste që ka të ftuara që nuk duan të bëjnë show, ka dhe nga ata që duan të bëjnë shumë show. Ka qenë një rast me dikë që ka qenë e ftuar në emision (vajzë) dhe më kërkoi të bëjmë show. I thash pa merak do të bëj pyetje të bukura. Në rregull tha, po unë kam një mendim më të mirë tha do të të puth në buzë. I thashë jo dhe nuk e kam menduar,”-u shpreh moderatorja.”

“Donte të më puthte me zor në buzë!” Moderatorja

Më herët kujtojmë që Bylyku u përfol gjatë për një lidhje me Fisnik Sylën. Mirëpo me një postim në Instastory, moderatorja mohoi zërat se është në një lidhje me biznesmenin.

“Nuk jam në një lidhje. Me asnjë figurë publike!!”- shkruante Ester Bylyku.

“Donte të më puthte me zor në buzë!” Moderatorja