BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe Berisha një natë para vrasjeve në “21 janar”: Ja të fshehtat e ekzekutimit të Aleks Nikës që mund t’i hapë rrugën SPAK të zbardhë dhjetëra viktima që kanë ‘hequr qafe’ dy shefat kur ishin në pushtet...

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali Berishën, ish-presidenti fut në lojë kushëririn e tij, ja kush është politikani që po kërkon ta vendosë në krye të opozitës dhe posti që po synon të marrë vetë në fund kryetari i Partisë së Lirisë...

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit politik të qarqeve të PS, nga largimi i Peleshit, Ballukut dhe Gjiknurit, te zhvendosja e Taulant Ballës dhe afrimi i Erion Braçes, Benet Becit dhe Pjerin Ndreut, zbardhet lista me emrat e rrezikuar...

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit
x
BREAKING NEWS

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë do të përfundojnë në xhepat e tyre, nga shpërblimet dhe deri te mënyra se si do ta marrin pensionin, flasin ekspertët

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë
x
BREAKING NEWS

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh nga SPAK dosjet e aferave me pronat në ushtri, emrat ‘VIP’ që po hetohen me themel, skandalet që rrezikojnë të fundosin Bajram Begajn dhe pse imuniteti nuk e shpëton dot nga prangat e...

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh
x
BREAKING NEWS

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë shkatërruar në Shqipëri, Nasip Naço nxjerr blof Niko Peleshin dhe zbardh skandalet e Ministrisë së Mbrojtjes, si përfunduan për skrap uzinat e municioneve   

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë
x
BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x

Gossip

E gjykuan për mbipeshën, ish-banori i 'BBV' iu kthehet keq ndjekësve: Është e trishtë se sa shumë mllef nxirrini për dikë që...

E gjykuan për mbipeshën, ish-banori i 'BBV' iu kthehet keq

Ronaldo Sharka do të jetë një nga konkurrentet e “Dancing with the Stars”, i cili pritet të fillojë më 6 Tetor.

Të gjithë konkurrentët po punojnë fort në prova, duke dhënë maksimumin e tyre në një fushë që është krejtësisht e re për ta.

Ronaldo ka bërë një bisedë virtuale, mbrëmjen e kaluar me ndjekësit e tij, të cilëve iu ka kërkuar që t’i bënin pyetje lidhur me show-n magjik, “DWST”.

Gazetari i njohur duket se nuk e ka pritur aspak mirë faktin se një pjesë e mirë e publikut e ka komentuar në lidhje me peshën e tij, duke u shprehur se është shumë e trishtë.

E gjykuan për mbipeshën, ish-banori i 'BBV' iu kthehet keq

Si do të kërcesh me gjithë atë peshë“, shkruan dikush në “Ask”.

“Që prej lajmërimit që do të jem konkurrent në “DWTS”, pjesa më e madhe e komenteve lidhen me peshën. Eshtë trishtë se sa shumë mllëf nxirrini për dikë që ka barkun më të madh se normalja”

Unë nuk mund të jem i dobët sepse doni ju, unë do të jem si dua unë të jem. Pastaj ka një përse gjithçka ndodh. Kur të kem trupin perfekt, do besojnë ata që më ndjekin se mund të bëjnë një trup perfekt. Edhe nëse nuk do e bëj, unë jam i lumtur edhe në paqe. Pranoni vetën siç jeni“, përfundon Sharka në përgjigjen e tij kundrejt fansit.

E gjykuan për mbipeshën, ish-banori i 'BBV' iu kthehet keq

Dhe në fakt kjo nuk është hera e parë që Ronaldo kritikohet për peshën e tij, temë të cilën moderatori është përpjekur të mos i kushtojë kaq shumë vëmendje. Ai madje ditën e djeshme publikoi një video gjatë provave të “Dancing” teksa ka nxjerrë në pah barkun e tij, duke kërcyer.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ronaldo Sharka (@ronaldo.sharka)

Sa i përket konkurrentëve të “DWTS”, disa nga emrat që do të marrin pjesë janë politikani Saimir Korreshi, këngëtarja dhe moderatorja Enxhi Nasufi, bukuroshja Atalanta Kërçyku, fituese e shumë çmimeve të bukurisë. Sipërmarrësja dhe blogerja e njohur Sara Karaj, Armaldo Kllogjeri, i njohur për zërin e tij dhe talentin në muzikë, regjisorja Arnita Beqiraj, bukuroshja nga Kosova Juliana Nura.Këngëtarja e njohur Fifi, moderatori Eni Shehu, aktivistja dhe ish-konkurrentja e “Për’Puthen” Ina Kollçkaku, aktori Roerd Toçe dhe këngëtari Sardi Strugaj janë konfirmuar gjithashtu si konkurrentë të këtij spektakli madhështor që pritet të fillojë së shpejti. Moderatori Ronaldo Sharko gjithashtu ka konfirmuar pjesëmarrjen e tij. Aktorët e humorit, Elvis Pupa dhe Irgen Çela, vijnë gjithashtu në “Dancing with the Stars”.

Sa i përket Jurisë, është Olta Gixhari, Valbona Selimllari, Lori Bala dhe Ilir Shaqiri.