BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtarë të lartë kanë pastruar 3.7 milionë euro në prona, në skemë janë futur dhe familjarët, ja si tentuan të shpëtojnë disa pasuri, Agjencia e Inteligjencës Financiare nxjerr detajet e forta

Dy zyrtarë të lartë kanë pastruar 3.7 milionë euro
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja dy njerëzit që po përdor ish-kryeministri për të mbyllur pazaret e tij të pista, si po hidhen miliona euro në prapaskenë

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur që do të arrestohet nga SPAK, lidhjet e tij me personazhet e botës së krimit që u fundosën nga Prokuroria e Posaçme dhe detajet si ka pastruar pasuri marramendëse

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur
x

Gossip

"E ka mbyllur ciklin"/ Banorët ia thonë troç Julias, ja si reagon aktorja

"E ka mbyllur ciklin"/ Banorët ia thonë troç Julias,

Nominimi ka vetëm pak minuta që është mbyllur, e teksa Ledioni pyeti banorët se cili mendojnë ata se do të largohet, nisi debati. Ishte përgjigja e Romeos ajo që ndezi debatin mes banorëve.

Romeo: Mendoj se ka mbyllur ciklin në shtëpi Julia. Erdhi i dha mesazhet s’kemi më nevojë.

Julia: Kanë filluar të tallen, bëjnë humor me mesazhet. Kanë zgjedhur që këtu të bëjnë një lojë që e dinë ata. Se unë vij dhe transmetoj dy mesazhe dhe dy kauza… Kemi edhe histori personale, nuk e kuptoj si këta tallen. Është shumë e turpshme. Si artistë që janë, si njerëz që u është dhënë koha televizive të flasin, ose nëse nuk kanë një mesazh të heshtin dhe të vazhdojnë me lojërat e tyre hipokrite.

Romeo: Unë kam 20 vjet e lexoj mesazhin e cigares, çfarë mesazhi më dha?

Egla: Unë e mbështes për mesazhet. Në jemi një komunitet i mbyllur dhe shumë i trashur. Jam kundër për hir të hedhjes së mesazheve. Pa e treguar me vepra, pa e ditur për çfarë po e hedh mesazhin.

Julia: Kemi bërë një bisedë për komunitetit LGBT. Jam mbështetëse, nuk jam pjesë. Jam shumë afër kushëririt tim, dikujt që është në ballë të komunitetit. I shqetësoi shumë fakti që unë kam veshur një fustan me një flamur.

Egla: Ti nuk di asgjë për komunitetin.

Heidi: Ka qenë shumë e bukur dhe interesante për mua që Julia jep mesazhe. Por jo një ditë flet për depresionin dhë ditën tjetër i thotë Romeos prapë je në depression ti.