BREAKING NEWS

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar me grupet kriminale për të asgjësuar armiqtë e tij, Idajet Beqiri nxjerr detajet e forta dhe zbulon ngjarjen e rëndë ku është implikuar edhe Monika Kryemadhi

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar
x
BREAKING NEWS

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali Berishës dhe Izet Haxhisë, nga vrasja e Azem Hajdarit, urdhri për të eliminuar një ministër, deri te strehimi në Turqi

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali
x
BREAKING NEWS

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke, detajet nga dosja që fsheh politikanët që i shërbyen Sigurimit dhe dështimi i planit të jugosllavëve për të eliminuar Ramiz Alinë, ja rrëfimi i fundit “bombastik” i Bujar Hoxhës përpara se t...

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke,
x
BREAKING NEWS

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra aleancë me Dumanin për të goditur pushtetarët e lartë, gjurmim të parave të pista, llogarive bankare dhe sekuestrim pasurie, ja si britanikët do plotësojnë me materiale shtesë dosjet përvëluese...

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra
x
BREAKING NEWS

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja çfarë përmban projekti i Edi Ramës në bashkëpunim me Sali Berishën kundër SPAK dhe institucioneve të pavarura

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja
x
BREAKING NEWS

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me përkrahësit e Sali Berishës, Shehu, Noka dhe Sula kundër komisionit të Edi Ramës

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn në fuqi rritja e re e pagave, orari i punës do të jetë 09.00 me 15:30, do të ketë edhe shpërblime, ja kategoritë që përfitojnë

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x

Gossip

E nominuara e kësaj jave, Ledjona 'shpërthen' në lot dhe rrëfen momentin e vështirë para banorëve: Që në ditët e para të javës së parë kam dashur... (Video)

E nominuara e kësaj jave, Ledjona 'shpërthen' në lot

Ledjona nuk do t’i shkelë parimet në shtëpinë e “Big Brother Vip” dhe kjo është sipas saj një nga cilësitë që duhet të ketë një banor që pretendon të fitojë çmimin e madh të formatit të njohur.

Gazetarja tha se ka hyrë dhe do të dalë me kokën lart dhe krenare edhe nëse nuk e fiton apo nuk është në finalen e madhe. Sipas saj të qenit nga një zonë rurale nuk është turp dhe se të tregosh vendin ku jeton dhe je rritur është vlerë.

“Ju nuk e dini po unë kam dashur ta lë këtë shtëpi, ditët e para javët e para. Ata që më shohin nga jashtë dhe disa prej jush që nuk e shohin çfarë bëj unë në shtëpi dhe shumë prej jush janë çuditur pse unë kam dalë e preferuar. Është sepse nuk gënjej, nuk i shkel parimet e mia dhe gjithmonë do jem ajo vajza e thjeshtë që nuk e kam për turp që vij nga fshati, e kam qejf fshatin dhe shkoj për të jetuar atje. Askush nga ju se di të gjithë  jetën time dhe disa e kanë quajtur viktimizim por ajo që e them me plot krenari është se jam futur me kokën lart dhe do dal me kokën lart edhe nëse nuk e fitoj dhe nëse nuk shkoj në finale. Kështu që parimet edhe vlerat janë në modë sot se shumë thonë që antivlerat kanë dalë në modë dhe vlerat gjithmonë fitojnë”, tha Ledjona. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)