BREAKING NEWS

Detaje të reja nga ngjarja në Përmet/ Pushimet kthehen në tragjedi, 24-vjeçari vrau nënën 4 ditë pasi u rikthyen në Shqipëri

Detaje të reja nga ngjarja në Përmet/ Pushimet kthehen në
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes tyre 3 fëmijë

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes
x
BREAKING NEWS

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen e konfliktit dhe i kërkojnë Vuçiçit të ulë tensionet

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen
x
BREAKING NEWS

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë, çfarë misteri fsheh vizita e tij?

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë,
x
BREAKING NEWS

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e tij

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e
x
BREAKING NEWS

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit, kinezët provokojnë amerikanët

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit,
x
BREAKING NEWS

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x

Gossip

E vetmja banore e “BBV” që s’ka folur pas shpine, është kjo

E vetmja banore e “BBV” që s’ka folur pas shpine,

Melisa është një nga vajzat që u bë e njohur me pjesëmarrjen e saj në emisione të ndryshme ku së fundmi ishte dhe banore e “Big Brother Vip” në Kosovë.

Emri i saj ka qenë i komentuar ditëve të fundit por të paktën deri tash Melisa ka vendosur që të qëndrojë larg spekulimeve duke mos dashur t’i japë vëmendje gjërave që thuheshin rreth emrit të saj.

Këngetarja gjeti kohë që në rrjetin social ‘Instagram’ të bashkëbisedojë me ndjekësit e saj, ku nuk munguan as pyetjet e përgjigjet për qëndrimin e saj brenda shtëpisë dhe jashtë saj.

Melisa ka folur pa doreza për një prej banoreve të shtëpisë, Vivien, të cilën e konsideron si një mike besnike krahas banorëve të tjerë.

“Kur kam dalë kam parë se çfarë është thënë e çfarë është bërë në momente kur unë nuk kam qenë prezente në disa ambiente të shtëpisë dhe kam vënë re që e vetmja që nuk ka folur diçka për mua, që unë nuk e dija pas shpine ka qenë pikërisht Vivi. Madje më duket nuk ka folur kurrë për mua pas shpine prandaj e vlerësoj shumë si vajzë dhe e kam shumë xhan”, është shprehur Melisa.

E vetmja banore e “BBV” që s’ka folur pas shpine,

Me humor, këngëtarja ka thënë se do ta “grabisë” atë sapo të shkoj në Kosovë se ndryshe nuk ka si ta takojë.

Ndërsa për banorët tjerë, Melisa, shpesh ka komentuar hatër-mbetjet që ka me ta dhe si duket postimi i saj i fundit është një mesazh për ish-banorët.