BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

Çfarë i ndodhi balerinit? Graciano shpërthen në lot në BBV (Video)

Çfarë i ndodhi balerinit? Graciano shpërthen në lot

Balerini i njohur, Graciano Tagani, ka shpërthyer në lot mëngjesin e sotëm në shtëpinë e “Big Brother VIP3”, ku shkak është bërë nëna e tij.

Mes lotësh, ai i tregoi Françeska Muratit se ka shikuar në ëndërr nënën e tij, dhe balerinit ka frikë që e ëma nuk është në një gjendje të mirë shëndetësore.

Nga ana tjetër modelja duke u përpjekur që ta qetësojë Gracianon, i tha atij se sikleti në ëndërr është e kundërta, pra do ndodhë diçka e mirë.

Pas fjalëve të modeles, Graciano u qetësua dhe filloi të këndonte në shtëpi.

Pjesë nga biseda:

Graciano: Lash nam (shpërthen në lot)

Françeska: Jo është në rregull. O kam qajtë unë ose s’ka qajtë kush në këtë shtëpi. Nëse e ndjen qaj se është në rregull. Janë shumë emocione të forta në këtë shtëpi

Graciano: Jo thjeshtë…

Françeska: Je i ngarkuar apo të ka marrë malli?

Graciano: Jo ëndrra është ajo që… S’dua të mbytem

Françeska: Të pashë në mëngjes që ishe shumë i fikur

Graciano: Pushova dhe e kisha harruar se çfarë pashë, mbasi mbarova dushin mu shfaq e gjitha. Ishalla janë mirë vetëm kaq

Françeska: Më trego. Shikove mamin sëmurë?

Graciano: E pashë në siklet

Françeksa: Kur shikon siklet në ëndërr janë shumë mirë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)