BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Gossip

“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit? Ja çfarë po ndodh mes dy shokëve në BBV

“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur

Mbrëmjen e djeshme, debatet mes Meritonit dhe Heidit kanë qenë të vazhdueshme.

Meritoni e ka akuzuar Heidin se ajo e ka quajtur atë përndjekës dhe se do donte edhe ai që t’i vinte asaj një epitet por nuk po ë bënte për shkak të Romeos.

Ai madje është shprehur se nuk preferon të bjerë në nivelin e Gracianos, duke e etiketuar me fjalën bionde dhe më pas duke ia shpjeguar se bionde përdoret për vajzat që nuk janë inteligjente.

Ndërkohë që është mërzitur për këtë etiketim të Meritonit, Heidi ka shkuar menjëherë dhe i ka treguar të gjithë situatën Romeos, i cili nuk e ka pritur aspak mirë.

Për këtë arsye, ai më pas ka diskutuar me Meritonit, duke i thënë se është mërzitur shumë me etiketimin që i ka bërë Heidit.

Pjesë nga biseda:

Romeo: Më ke mërzitur shumë vëlla, më ke mërzitur.

Meritoni: Pse?

Romeo: Për atë gjënë, i ke thënë bionde asaj tjetrës.

Meritoni: Për bionde?

Romeo: I ke futur Gracianon?

Meritoni: I thashë që nuk bie në nivelin e Gracianos për të dhënë etiketime dhe epitete sepse nuk jam ai nivel. Dhe për shkak të Romeos, unë nuk i kam dhënë epitete sic më ka dhënë ajo, përndjekës.

Romeo: Çfarë epitetesh?

Meritoni: Po kjo është, se vetëm për të provokuar dhe lënduar, e thotë edhe ajo. Dhe unë nëse doja të lëndoja, mund t’i kisha dhënë një etiketim që ajo nuk e ka hiç siç më ka thënë ajo mua që jam përndjekës, që nuk e jam. Kaq është muhabeti, asgjë tjetër. Mos u mërzit për asgjë. Unë nuk e bëj sepse unë nuk bie në nivelin e të tjerëve, që për gjëra që nuk i ka, t’ja them. Dhe për shkak të respektit që je në lidhje, unë nuk e bëj për të të lënduar se nuk i ke.