BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x
BREAKING NEWS

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të shtëna me armë, dalin me shpejtësi detajet e minutave të fundit

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të
x

Gossip

Çfarë ka ndodhur mes Megi Pojanit dhe Dea Mishel? Blogerja zbulon më në fund si qëndron e vërteta

Çfarë ka ndodhur mes Megi Pojanit dhe Dea Mishel? Blogerja zbulon

Megi Pojani dhe Dea Mishel u bënë të njohura për publikun kur xhironin 'Hostel'. Aty ato krijuan një miqësi të bukur që e ruajtën edhe jashtë. Shpesh shikoheshin në prani të njëra tjetrës dhe ishin prezente në festat më të rëndësishme të secilës. Por,së fundmi një ftohje është vënë re midis të dyjave.

E pyetur për këtë temë ka qënë Dea Mishel përballë Manushit. “Vazhdon të shoqërohesh me Megi Pojanin apo është ftohur marrëdhënia juaj”? pyet Manushi. “Gjatë verës jemi shoqëruar goxha po tani që kemi të dyja projektet tona nuk jemi parë aq shumë,jemi parë më shumë këtu në Top”- ia kthen Dea.

Manushi e ka ngacmuar edhe për pajtimin midis Dalinës dhe Megit por Dea e ka përballuar me një buzëqeshje duke mos konfirmuar asgjë.