BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

Çfarë komenti ka moderatorja jonë? Arbana Osmani për Chiara Ferragnin që po prezanton Sanremon: Është një hiç e paketuar bukur!

Çfarë komenti ka moderatorja jonë? Arbana Osmani për

Autori Basilio Petruzza ka komentuar monolugun e Chiara Ferragnit në Sanremo. Ai e quan këtë monolog si një monolog që ngjet me Chiarën por që në thelb, ishte i servirur bukur dhe kaq. Punto e Basta! (Siç thonë italianët).

Sipas shkrimtarit Chiara është treguar gjithashtu edhe super dinake sepse ju ka thënë njerëzve ato që ata duan të dëgjojnë. Pra sipas tij ajo foli për jetën personale, bashkëshortin dhe fëmijët, jetën si nënë dhe lavatriçen, për urrjetjen në rrjetet sociale, etj.

Çfarë komenti ka moderatorja jonë? Arbana Osmani për

Mesa duket ky shkrim i ka bërë përshtypje si dhe i ka pëlqyer edhe Arbana Osmanit, e cila këtë vit prezantoi edhe festivalin e Rtsh ku u shqua për një prezantim korrekt. Moderatorja jonë i ka bërë share këtij postimi të Petruzzas pasi mesa duket bie dakort me opinionet e tij.

Çfarë komenti ka moderatorja jonë? Arbana Osmani për

Chiara Ferragni prezantoi për herë të parë Sanremon e veshur nga Christian Dior dhe përpos veshjeve që janë pika e saj e fortë, ajo është komentuar edhe për kauzat që përfaqësoi në këtë festival. Ajo hyri në skenë me 4 gra që drejtojnë shoqata që perkrahin gratë dhe vajzat e dhunuara.

Ndërkaq shikueshmëri kaq të lartë sa mbrëmë Sanremo nuk ka pasur që nga viti 1995.