BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Gossip

Çfarë ndodhi mes kolegeve? Pas kërcimit të moderatores që u bë virale në rrjet, reagon menjëherë Aulona Musta: U bë nami atëherë për këtë çiftëzim!!!

Çfarë ndodhi mes kolegeve? Pas kërcimit të moderatores

Me shumë lezet dhe e menjëhershme ka qenë Aulona Musta në reagimin e saj për “Dancing with the Stars”. Produksioni i Dancing e cilësoi kërcimin e Megi Pojanit dhe Lori Balës si kërcimin e parë mes dy vajzave që kishte ndodhur në këtë spektakël, por në fakt kjo nuk është aspak e vërtetë.

Në edicionin e fundit të “Dancing with the Stars” në Vizion Plus, balerina Isida Mollaymeri dhe moderatorja Aulona Musta ishin çifti parë i vajzave që kërcyen sëbashku dhe asokohe performanca e tyre u komentua nga juria e spektaklit.

Çfarë ndodhi mes kolegeve? Pas kërcimit të moderatores

Prandaj dhe Aulona Musta nuk mund ta linte pa e përmendur këtë moment. Nëpërmjet një videoje në Instagram ajo ka “thumbuar” me shumë elegancë produksionin e “Dancing with the Stars” të Top-Channel.

Çfarë ndodhi mes kolegeve? Pas kërcimit të moderatores

Çfarë ndodhi mes kolegeve? Pas kërcimit të moderatores

Çfarë ndodhi mes kolegeve? Pas kërcimit të moderatores

Çfarë ndodhi mes kolegeve? Pas kërcimit të moderatores