BREAKING NEWS

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau të dashurën 19-vjeçare në Greqi

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau
x
BREAKING NEWS

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare, çfarë shkruante mes vuajtjeve shqiptari në rrjete sociale

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare,
x
BREAKING NEWS

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga 4 bashki, detajet e fundit nga procesi i 'Rithemelimit'

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon bilancin ditor

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon
x
BREAKING NEWS

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet
x
BREAKING NEWS

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës ‘luan’ me çmimet e karburanteve, ndryshon sërish çmimin e naftës pa kaluar ende 24 orë nga ndryshimi i ditës së kaluar

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës
x
BREAKING NEWS

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e SHBA-së del me thirrjen urgjente ndaj amerikanëve që jetojnë në Shqipëri

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e
x
BREAKING NEWS

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të shoqëruara me rrufe dhe erë të fuqishme/ Çfarë do të ndodhë përballë Vlorës dhe Himarës

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të
x

Gossip

Çfarë ndodhi mes mikeshave të mira? Zbulohet pse Jonida Maliqi mungoi në dasmën e Armina Mevlanit (FOTO)

Çfarë ndodhi mes mikeshave të mira? Zbulohet pse Jonida Maliqi

Të dielën Armina kurorëzoi në martesë dashurinë e saj disa vjeçare me Shkëlzenin, me një dasmë përrallore ku ishin të ftuar dhe shumë personazhe të njohur të ekranit.

Por mes tyre, ra në sy mungesa e mikeshës së saj, dikur edhe bashkëpunëtores së saj në biznes, Jonida Maliqit. Të gjithë kanë pyetur pse Jonida mungon në dasmë, por mes saj dhe Arminës nuk ka asnjë ftohje e as ndonjë zënkë që mund të jetë përfolur.

Çfarë ndodhi mes mikeshave të mira? Zbulohet pse Jonida Maliqi

Përkundrazi, ato vazhdojnë të ruajnë një shoqëri të mirë me njëra-tjetrën. Ka qenë një surprizë e fundit që e ka lënë Jonidën pa shkuar në dasmë, edhe pse ishte kujdesur për çdo detaj, nga veshja tek grimi. Bëhet fjalë për një arsye tërësisht personale të cilën Jonida ka vendosur të mos e komentojë.

Çfarë ndodhi mes mikeshave të mira? Zbulohet pse Jonida Maliqi