BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Gossip

Çfarë ndodhi në BBVA? Produksioni "merr hak" ndaj Jetmirit, të afërmit e banorit i nxjerrin "zbuluar"

Çfarë ndodhi në BBVA? Produksioni "merr hak" ndaj

Jetmir Salaj është një nga banorët që ka fituar një pëlqim të madh nga publiku pas mbrëmjes së djeshme në “Prime”.

Teksa kërkoi një largim nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania”, vendim të cilin do e marrë të shtunën, ai shprehu hapur pakënaqësinë ndaj produksionit dhe favorizimin e hapur qe bëjnë për Egla Cenon— pavarësisht bullizimit.

Jetmiri u shpreh gjithashtu se nuk është duke e parë atë standard që priste nga “Big Brother”.

Ai nuk i la gjë pa thënë produksionit, e duket se ka ardhur dhe “hakmarrja” e këtyre të fundit.

Por çuditërisht që pas mbrëmjes së djeshme, Jetmiri nuk është parë thuajse në asnjë postim të bërë në faqen zyrtare të “Big Brother VIP” në Instagram/Youtube.Diçka e tillë është vënë re edhe nga personi që ia menaxhon llogarinë e Instagramit Jetmirit, i cili në një postim të bërë pak më parë shkruan: “Çfarë quhet kjo kur nuk e gjen veten në asnjë reels në faqen zyrtare të Big Brother Vip Albania? Çensura vazhdon por ne jemi më të fortë

Ta dua qetësinë dhe mëndjen Jetmir Salaj #elprofesor”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jetmir Salaj (@jetmir_salaj)