BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Gossip

Çfarë po 'kurdisin' Olta-Luiz? Kundërshtarët bëhen “miq” për një ditë

Çfarë po 'kurdisin' Olta-Luiz? Kundërshtarët

Ndonëse kundërshtarë të fortë në lojë, Luizi dhe Olta u ulën për herë të parë dhe biseduan shumë sinqerisht me njëri-tjetrin.

Kjo erdhi pas “Prime” të kaluar, ku Luizi tha se Olta u kujdes për të, vetëm për lojë. Kjo gjë preku Oltën e cila shkoi në lavanderi dhe qau në krahët e Maestros.

Më pas, Luizi shkoi në lavanderi aty ku ishte Olta dhe patën një bisedë shumë të ngrohtë, e cila u mbyll me një përqafim mes tyre.

Olta i tha Luizit se e ka shumë xhan dhe se nuk bën dot pa të, në këtë lojë.

Luiz: Nuk ishte skenë e sajuar, për banorët. Kishim nevojë të flisnim vetëm, pa banorët e tjerë. Kuptova që Olta ishte prekur shumë dhe më erdhi keq. Realisht nuk doja që ajo të ndihej keq. Unë ja thash dhe ja them prap, realisht më vjen keq që ja thashë ato fjalë. Nuk kam qejf me i bë njerëzit të dalin për shkakun tim, në këtë lloj mënyrë. E ndjeva të arsyeshme t’i kërkoja falje pas 80 ditësh, për herë të parë. I thash të mos ndihet keq, nga lojërat e mia.

Olta: Mendoj që ky diskutim, ishte biseda më e sinqertë në këtë shtëpi. Më vjen keq që nuk nuk tranmetova dot tensionin që kisha, por realisht ishte biseda më e sinqertë. Përkujdesja ime, ishte gjëja më e sinqertë te loja siameze.

Qetsori: Mendoj se ishin vërtetë të sinqertë, duke marrë parasysh ngjashmërinë që ata kanë. Të dy kanë bukuritë e veta.

Kiara: Përpara dy netësh, e ndjeva dhimbjen dhe mallin që ajo ka për familjen dhe një natë i ndihej frymëmarrja nga malli për familjen. Ishte një nga përqafimet më të sinqerta që kishte mes nesh.

Olta: Unë e kam lënë që me Luizin të shkojmë në Ibiza.

Dea: Në këtë pikë, të gjithë kemi krijur një pikë emocinale me njëri-tjetrin. Përse pas kësaj, ju sërish i thoni njëri-tjetrit, “Manipulues”.

Olta: Të gjithë kanë filluar të mendojnë sikur unë dhe Luizi kemi krijuar një aleancë bashkë.

Kristi: Luizi dhe Olta kanë një aleancë intuitive, që të tjerët nuk e kanë gjetur.

Luiz: Unë dhe Olta i kemi hipur një kali të dy dhe nëse unë nuk e sulmoj Oltën, e fuqizoj atë shumë dhe e anasjellta. Ne kemi zgjedh të mos ja bëjmë fushë me lule, lojën njëri-tjetrit.

Dea: Nëse ata e lënë njëri-tjetrin, ata fuqizohen.

Luiz: Nuk e lë rehat, se ajo fluturon. Se kur fluturon ti, këtë do e shohësh dhe pak.

Armaldo:  Unë i dua të dy këta, por këta nuk duan njëri-tjetrin.