BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

“Femër negative”, plas debati me tone ashpra mes Artemisës dhe Baby G, ja përse u kapën fermeret

“Femër negative”, plas debati me tone ashpra mes Artemisës

Një debat mes vajzave për punët e fermës ka vijuar me tone të ashpra.

Baby G akuzon Artemisën se ajo po gënjen, pasi kjo e fundit ka ndihmuar me punët e fermës dhe ka pastruar dhomën.

Artemisa është shprehur se ajo nuk e ndihmoi dhe kur i kërkoi ndihmë, i tha se ka thonjtë e gjatë dhe s’mundet të punojë.

Baby G e ka quajtur Artemisën një njeri negativ dhe shtoi se ajo nuk ka qenë kurrë pozitive.

Pjesë nga biseda:

Artemisa: Ti më the nuk vij se kam thonjtë e gjata.

Baby G: Po gënjen.

Artemisa: Ti po gënjen.

Baby G: Çfarë ke bërë ti tek dhoma? Unë i kam përfunduar punët. Unë sot jam zgjuar duke punuar.

Artemisa: Tani do shkoj tek dhoma. Se kisha punët e fermës në mëngjes.

Baby G: Unë jam zgjuar me pozitivitet dhe kam shkuar tek ferma

Artemisa: Nuk më intereson si je zgjuar ti dhe unë jam zgjuar me pozitivitet.

Baby G: Nuk je zgjuar me pozitivitet, ti je femër negative, nuk ke qenë asnjë ditë këtu pozitive. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

Më të lexuarat