BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Gossip

Fillon së shpejti! Lori Hoxha zbulon pamjet nga shtëpia e "Big Brother VIP" dhe dy banorët e parë që pritet të hyjnë (FOTO)

Fillon së shpejti! Lori Hoxha zbulon pamjet nga shtëpia e "Big

Teksa të gjithë presin që të fillojë "Big Brother VIP 2", Lori Hoxha ka zbuluar në rrjete sociale disa copëza nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Ajo ka publikuar pamje nga ndërtesa ku duket qartë se punimet vazhdojnë.

Moderatorja Arbana Osmani ka treguar se reality show pritet të fillojë brenda këtij viti dhe tashmë kanë filluar të zbulohen emrat e banorëve. Deri më tani është bërë i ditur emri i Kiara Titos dhe i Jori Dellit.

Fillon së shpejti! Lori Hoxha zbulon pamjet nga shtëpia e "Big

Fillon së shpejti! Lori Hoxha zbulon pamjet nga shtëpia e "Big

Fillon së shpejti! Lori Hoxha zbulon pamjet nga shtëpia e "Big