BREAKING NEWS

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të ketë hetime nëse...

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të
x
BREAKING NEWS

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po bën FBI me këtë çështje

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po
x
BREAKING NEWS

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me kryeministrin: Rama ka anuluar aktivitetet, që nga e mërkura...

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me
x
BREAKING NEWS

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E dashura e McGonigal i dërgoi e-mail FBI, kërkoi hetimin e tij

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së McGonigal dhe plas deklaratën e fortë: FBI ka përgjuar Ramën, ka në dorë biseda...

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së
x
BREAKING NEWS

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen lëvizjet e Shkëlzen Berishës: Ja zyrat ku hyri për të...

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen
x

Gossip

Fituese e disa çmimeve të para! Habit këngëtarja e njohur shqiptare: Paradite jam në ushtri

Fituese e disa çmimeve të para! Habit këngëtarja e njohur

Jasmina Dervishi, vajza e talentuar në muzikë, fituese e çmimeve të para dhe konkuruese në "Këngën Magjike" e ftuar në Why Not ka zbuluar dhe për jetën e saj të përditshme.

Roza Lati: Përveç Këngës Magjike e shkollës në përditshmërinë tënde me çfarë merresh?

Jasmina Dervishi: Paradite në ushtri…

Roza Lati: Në ushtri?! Na u rritën motrat, na u bënë burra.

Jasmina Dervishi: Është hapur orkestra dhe kori i ushtrisë dhe unë jam pjesë e korit të ushtrisë paradite. Pastaj në drekë dhe pasdite në shkollë. Të premte të shtunë jam te Aurela Gaçe.

Fituese e disa çmimeve të para! Habit këngëtarja e njohur