BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

"Hallva e vdekjes"/ Erjola: Nuk mendova pasojat. Romeo shpërthen në akuza: Planin e thuri Ledjona dhe Juli

"Hallva e vdekjes"/ Erjola: Nuk mendova pasojat. Romeo shpërthen

Në Prime-n e sotëm u diskutua një nga çështjet më të nxehta në shtëpinë e Big Brother, ajo e hallvës së vdekjes që Erjola bëri për Ilnisën.

Erjola tregoi edhe njëherë arsyet që e çuan në këtë vendim. Ndërsa Ilnisa e konsideroi një veprim shumë të rëndë.

Erjola: Që në rastin kur kam patur debatet me të, kam pasur një peng në shpirt, dhe u tejkalua kur Meritoni lejoi të ngriheshin dyshime mbi flirtime të mia me të, la të kuptohej që mund të ishte i vërtetë, dhe prandaj bëra një kalkulim, të afrohesha me të. Doja shumë hakmarrjen, atë që më bëri me tiganin dhe më preku edukatën e prindërve, e doja lëndimin që ajo më ka bërë mua, t`ja ktheja. Se ajo është e ligë. Doja t`ja ktheja edhe sikur të dilja që sot nga Big Brother. E di se çfarë mund të kem shkaktuar, po asnjë nuk e di se sa ajo më ka lënduar. Ajo ka qenë me bukë në gojë kur ka përmend Zotin. Kisha ditë që e mendoja, që me tiganin. Më ka lënduar, kaq.

Meritoni: Lidhur me flirtimin, 5 minuta më herët i kisha thënë që jemi shokë e kjo dihet, po kur më bërtiti në vesh, unë u stepa dhe e lashë fare.

Erjola: Thuaja Ilnisës, që do të hapi telenovela, që të mbajë lojën hedh helm

Ilnisa: Kjo ishte shumë e rëndë, por ai që më befasoi më shumë ishte Juli. Ishte baraz me lojën e pisët të Ledjonës, dhe kjo është treshja Erjola-Ledjona-Juli, Juli nuk më tha asgjë për hatër të një raporti që kemi pasur.

Romeo: Situata ka qenë e rëndë, ngjarja e hallvës ishte vaki në shtëpi, sa do lojë nuk do mbyllej bukur me hallvë. Vë të tjerët të hanë hallvën e dikujt dhe i vë në lojë të tjerët, kjo është të vendosësh duart në kokë. Këtu, për hir të lojës shkohet edhe në këto nivele, shqetësojnë familjarë. Plani ishte i Ledjonës dhe Julit