BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për viktima

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për
x
BREAKING NEWS

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berisha: Ja kush ka dhënë urdhër

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren Sali Berishës më 22 mars 1992, puçi që bënë me ndihmën e Ramiz Alisë dhe roli sekret i CIA që tronditi politikën

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren
x
BREAKING NEWS

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e udhëheqë PD-në në zgjedhjet e 14 majit. Publikohet DOKUMENTI

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e
x
BREAKING NEWS

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun
x
BREAKING NEWS

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe avokatëve

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm ‘maja e ajsbergut’, Meta-Berisha fshehin miliona euro pasuri të pajustifikuara nëpër botë, ja pronat e tyre sekrete në Shqipëri që pritet të sekuestrohen

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm
x
BREAKING NEWS

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia bën rekurs në Gjykatën e Lartë, ja saga 24-vjeçare e përplasjeve të tij me Berishën dhe tentativa për ta eliminuar në 2019 kur do padiste ish-kryeministrin 

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia
x

Gossip

"Hapni derën se erdha"/ Pas deklaratave të forta që personazhi mediatik tha për Luizin se është bixhozgji dhe përdorues droge, pritet të hyjë banor më i ri i 'Big Brother Vip' që do jetë fuqishëm kundër Luiz Ejllit

"Hapni derën se erdha"/ Pas deklaratave të forta që

Janë tre banorët qe do futen brenda ne Big Brother qe do trazojnë ujerat e këtij show: “Kejsi Medini, vajza e Sabianit. Tan Brahimi, aktori i humorit shkodran.

Bledi Mane do jetë personazhi tjetër, gazetari kontravers.

“Hapni derën se erdha”, shkruan ai në një Insta Story në profilin e tij.

Mane mesa duket do hyjë me mision të qarte:

“Të minoje imazhin e Luizit”, pasi sipas deklaratave të Manes, Luizi eshte bixhozgji, dhe përdorues droge, kjo perballje mes tyre është e mezipritur.

Me sa duket Mane është një zgjedhje e produksionit që të nisë loja fuqishëm në shtëpi.

"Hapni derën se erdha"/ Pas deklaratave të forta që

Më të lexuarat