BREAKING NEWS

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet hetimore për Arben Ahmetajn dhe i çojnë fletë-thirrje oligarkut që akuzohet për pastrim parash

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit nuk i shpëton dot nga prangat dhe arsyeja e fortë që zyrtari i lartë i DASH Richard Nephew shmangu takimet në Tiranë me qeverinë ‘Rama’ dhe përfaqësuesit ...

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin Argitës dhe përgatitet ta kurorëzojë të bijën në fron me protestën e 12 korrikut, Gaz Bardhi përfundon si “limon i shtrydhur”

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet e tij me Klodian Zoton, ish-drejtori i Ujësjellësit të Korçës e nxjerr zbuluar para prokurorëve specialë

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet
x
BREAKING NEWS

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si oligarku në bashkëpunim me Janis Karathanos rropën mbi 200 mln euro koncesione, për të kamufluar vjedhjet kanë punësuar te kompanitë “fituese” të afërmit e tyre, rroga deri në 30 mln lekë në mua...

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si
x
BREAKING NEWS

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të perit”, do ketë përplasje për Nenin 71 të Kushtetutës, ja kush e ka në dorë “fatin” e “non-gratës”, flasin juristët

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës në 30 vite, nga bashkëpunimi i tij me udhëheqësin e Serbisë, sulmet ndaj ambasadës së SHBA në Tiranë, grushti i shtetit ’98, vrasja e 4 protestuesve në 21 janar, te emrat e terroristëve që ka bashkëpunuar ...

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës
x
BREAKING NEWS

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant për Arben Ahmetajn në Zvicër si i punësoi gruan me pagë 9 mijë franga në muaj, zbardhen detaje nga dosja hetimore

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant
x

Gossip

“Heidi si dhitë në mal”/ Plas keq në studio, moderatori i njohur përplaset ashpër me ish-fituesin e ‘Big Brother’: Ishte barrë për Romeon…

“Heidi si dhitë në mal”/ Plas keq në studio,

Të ftuarit në “Cherry on Top” janë përplasur në studio gjatë analizës së lojës së Heidit në Big Brother VIP.

Moderatori Arjon Muça u shpreh se Heidi ishte barrë e madhe për Romeon, ndërsa Anaid Kotu u shpreh se ishte më fortë në këtë lojë sesa Romeo.

Arjoni: Unë mendoj që Heidi ishte barrë e madhe për Romeon, të kafshosh gjuhën kur shoku të sulmon partnerin…

Anaidi: Të njëjtën gjë ka bërë dhe Romeo me Ilnisën., Heidi nuk është sulmuar si lojtare, por duke e pasqyruar gjënë te Romeon, Ata kanë sulmuar Romen përmes Heidit

Arjoni: Nuk qëndron logjika jote

Anaidi: Romeo nuk ka qenë lojtar I mirë, por jo aq lojtar i mirë sa Heidit

Arjoni: Heidi bënte si dhitë në mal që kur kanë frikë bëjnë sikur kanë vdekur, qeshte kur donte të dilte nga situta

Anaidi: Heidi mori disa prime për tu sqaruar jam apo nuk jam me Romeon, u bë e dukshme që e bëri për lojë. Kur Heidi nxorri Vesën nga shtëpia, e kuptoi…