BREAKING NEWS

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s që mbajnë emrin e Sali Berishës, si e rekrutuan shërbimet sekrete serbe, ja kush ishte ‘menaxheri’ që i jepte urdhrat në fshehtësi të plotë dhe emrat e spiunëve që bashkëpunoi...

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dosja, ja provat e reja “bombastike” që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e 4 protestuesve në bulevard që mund të përfundojnë më 12 mars në tavolinën e SPAK

Zbardhet dosja, ja provat e reja “bombastike” që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri tregon provat që zbulojnë se urdhrin për të vrarë protestuesit në 21 janar 2011 e dha Berisha e Meta: Ja çfarë pritet të ndodhë më 12 mars në Gjykatën e Lartë, ish-kryeministri rrezikon burgim të përjetshëm

Idajet Beqiri tregon provat që zbulojnë se urdhrin për të
x
BREAKING NEWS

Pse e refuzoi Blinken darkën me Ramën te vila e “Mehmet Shehut”, ja të gjitha të pathënat dhe mesazhet e forta në prapaskenë nga vizita në Tiranë e Sekretarit Amerikan ndaj kryeministrit shqiptar

Pse e refuzoi Blinken darkën me Ramën te vila e “Mehmet
x
BREAKING NEWS

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën para se të vetëvritej

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver
x
BREAKING NEWS

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard,  ja kush është trupa gjykuese që ka futur në “terror” orkestruesit e masakrës së “21 Janarit” dhe si akuza e dytë mund ta çojë në qeli kreun e “Foltores”

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard, 
x
BREAKING NEWS

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën, kryeministri letër sekretarit të DASH që nuk do fusë hundët në arrestimet e SPAK, ja prapaskenat pas presioneve ndaj drejtësisë

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën,
x
BREAKING NEWS

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717 mijë të moshuar, zbardhen detaje nga fondi, si pritet të ndryshojë rregulli për indeksimin dhe ndryshimi I madh që po përgatit mazhoranca

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717
x

Gossip

‘Hemorragjia’ vazhdon/ Një tjetër ikonë i emisionit të njohur braktis “Top Channel”! Ja në cilin televizion do transferohet

‘Hemorragjia’ vazhdon/ Një tjetër ikonë i emisionit

Prej disa vitesh, shqiptarët e të gjitha moshave, të shëndetshëm apo pacientë, ndoqën me mjaft interes dhe kuriozitet programin më të suksesshëm në dobi të shëndetit të tyre, “Hipokrati”, i cili transmetohet në Top Channel.

Suksesi i këtij formati televiziv, me shumëllojshmëri temash mjekësore, i dedikohet Producentit të programit Raimond CIMBI.Mbahet mend nga të gjithëdhe ka lënë gjurmë inisiativa e Raimond CIMBIT, ku qytetarët shqiptarë u ftuan të duartrokisnin nga ballkonet e tyre, në shenjë solidarizimi memjekët që ndodheshin në vijën e parë të luftës kundër virusit Covid- 19, në kulmine Pandemisë.

Por në sezonin e ri televiziv, producenti Raimond CIMBI ka marrë vendimin të braktisë 'Top Channel' dhe ka vendosur që një format të njëjtë, dedikuar tërësisht shëndetit, t`ja besojë tashmë gjigandit mediatik, Euronews Albania, duke filluar nga data 1 Tetor.

‘Hemorragjia’ vazhdon/ Një tjetër ikonë i emisionit