BREAKING NEWS

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me Italinë, Rama ka telefonuar drejtorin e RAI 3”/ Prestigjiozja italiane zbardh prapaskenat e bujshme: Si u tërbua kryeministri shqiptar gjatë bisedës në telefon

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me
x
BREAKING NEWS

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan miraton ligjin e “hekurt” që do të shkaktojë “tërmet” në Shqipëri, si do të “gjunjëzohen” nga drejtësia të gjithë personat “non-grata” dhe politikanët e zyrtarët e përfshirë në afera korruptive, fute...

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan
x
BREAKING NEWS

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK të çrrënjosë korrupsionin në Shqipëri, ambasadori i BE takon krerët e drejtësisë dhe merr në mbrojtje Altin Dumanin pas sulmeve të Ilir Metës e Sali Berishës

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me Moskën pyetet për afro katër orë në SPAK, a e ka fundosur Ralf Gjoni para prokurorëve çiftin më të akuzuar për korrupsion, ja akuzat dhe sulmet fizike ndaj tij nga ish-LSI

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe Metës ndaj Altin Dumanit, ish-presidenti po bën përpëlitjet e tij të fundit, ka nevojë urgjente për një konsultë me një psikiatër

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe
x
BREAKING NEWS

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si media ekstreme e majtë italiane u kthye në zëdhënëse të akuzave të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si
x
BREAKING NEWS

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë së Lirisë dhe ia bën të qartë se dy njerëz të një familjeje s’mund të qëndrojnë në parti, ja mesazhet e koduara

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për ju

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë surprizash kanë

Dashi
Ata që kanë bërë shpenzime të tepërta do të kuptojnë rëndësinë e kursimit pasi mund të lindë një detyrim financiar i paparashikuar. Do të rrezatoni pozitivitet, dashuri dhe gëzim. Virtytet tuaja të lindura dhe këndvështrimi optimist do t’ju çojnë drejt suksesit në vendin e punës. Lërini cilësitë tuaja të brendshme t’ju sjellin një ndjenjë kënaqësie dhe arritjeje.


Demi
Shmangni ndërhyrjen e pajustifikuar në çështjet e tjetrit, pasi mund të shkaktoni debat. Përqëndrohuni në punët tuaja dhe mos ndërhyni në jetën e të tjerëve. Ushqeni marrëdhëniet që kanë më shumë rëndësi për ju. Me kalimin e ditës, mund keni një përmirësim të dukshëm në financat tuaja.

Binjakët
Vetëbesimi është sekreti i parë i suksesit. Me vetësiguri dhe besim, prosperiteti financiar do të jetë më i sigurt. Mund të keni një mosmarrëveshje në lidhjen tuaj në çift. Profesionalizmi juaj do të vlerësohet nga kolegët.


Luani
Mos ndërtoni kështjella në ajër. Është koha për të kursyer energjinë tuaj dhe për ta përdorur atë drejt diçkaje më kuptimplote. Mund të ketë një ngërç në jetën tuaj të dashurisë, pasi një palë e tretë mund të ndërhyjë. Kujdes, sepse bashkëpunëtorët tuaj mund të mos i marrin me dashamirësi përgjigjet tuaja.


Virgjëresha
Kreativiteti juaj i lindur do të hapë rrugën drejt prosperitetit financiar. Megjithatë, mos harroni thelbin e jetës, dashurinë, familjen dhe shoqërinë. Zbukurimi i vetvetes nuk është thjesht për qëllime estetike, por për kënaqësinë e shpirtit, ndaj përpiquni të dukeni sa më mirë. Mbani mend, mënyra se si e prezantoni veten para botës mund të bëjë ndryshimin.


Peshorja
Ruajeni energjinë tuaj dhe përpiquni për diçka më kuptimplote. Ndoshta do të zbuloni një burim të ri të ardhurash me ndihmën e një aleati të besuar, pasi yjet tregojnë se një mundësi e tillë është në horizont. Dashuria në çift do t’ju sjellë gëzim të pakufishëm.


Gaforrja
Përpjekjet tuaja të vazhdueshme në aspektin profesional do t’ju sjellin rezultate të suksesshme. Kujdes nga ata që bëjnë premtime boshe. Jeta juaj e dashurisë do të marrë një kthesë të bukur. Lidhja juaj me partnerin ka gjasa të thellohet duke sjellë momente të paharrueshme mes jush.


Akrepi
Një njoftim i këndshëm dhe i paparashikuar në fund të ditës do të sjellë gëzim në të gjithë rrethin familjar. Shfrytëzojeni momentin për t’i shprehur emocionet të dashurit tuaj, duke mos e shtyrë këtë ndjenjë për më vonë. Partneri juaj është gati të japë mbështetje të palëkundur për vizionet dhe skemat tuaja.


Shigjetari
Shoqërimi me miqtë premton të jetë i këndshëm dhe rinovues. Mund të përballeni me një kritikë të ashpër të partnerit/partneres suaj. Anëtarët e moshuar të kësaj shenje të zodiakut mund të ribashkohen me të miqtë e vjetër, duke shfrytëzuar maksimalisht kohën e qëndrimit bashkë.


Bricjapi
Bëni kujdes me shpenzimet tuaja. Tregoni durim durim me personat me më pak me përvojë se ju, veçanërisht me fëmijët. Ndonëse dashuria mund t’ju trazojë emocionet, përpiquni të ruani fokusin në punën tuaj, që të mos ju largojë nga gjërat e rëndësishme në jetë.


Ujori
Përpiquni të mbani nën kontroll peshën tuaj trupore. Për sa i përket çështjeve financiare dhe aspiratave të ardhshme, rekomandohet të përdorni një qasje sa më të matur. Aftësia juaj për të lënë një përshtypje të mirë te të tjerët mund të japë rezultate të favorshme. Zgjatni dorën e ndihmës dikujt, duke e udhëhequr atë drejt një udhëtimi të sukseshëm.


Peshqit
Është e mundur që nervozizmi mund të dëmtojë vendosmërinë dhe të menduarit tuaj. Një individ brenda rrethit tuaj familjar ose partneri juaj mund t’ju shkaktojë zemërim. Sa i përket çështjeve të zemrës, jeta juaj e dashurisë do të ngjitet në nivele të reja.