BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Gossip

"I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”/ Për çfarë e ka fjalën Egla?

"I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”/ Për

Spektaklin e djeshëm, Jetmiri ishte banori i radhës që shprehur pakënaqësi nga produksioni i BBV, ku u shpreh se ka një mospërputhje të asaj se çfarë shfaqet dhe çfarë flitet, duke vënë në dyshim edhe transparencën e formatit. Si përgjigje nga Ledioni ai mori pretendimin se nuk është lojtar i guximshëm dhe po gjen justfikime pasi e di se nuk mund ta fitojë lojën. Mirëpo sot duket se Jetmiri ka vazhduar “sulmin” ndaj produksionit përmes një mesazhi të shkruajtur në bluzë, të cilën e zbuloi Egla në një bisedë me Heidin në ambientin e grimit. Sipas kësaj të fundit, të gjithën po e bën për vëmendje.

Egla: Jetmiri ka shkruajtur një mesazh në bluzë: Montazh baraz me diskriminim. Po merret me produksionin. Dhe shpresoj që produksioni mos t’i japë më vëmendje

Heidi: Kur e ka shkruajtur sot? Na lodhi

Egla: Si muze është bërë, kemi një muze në shtëpi. Jo nuk më lodh fare. Ishalla po del në “live” të marrë ndonjë lek se ai është qëllimi, ka hequr edhe brekët për “live-t” jo më mesazhet që shkruan nëpër bluza.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)