BREAKING NEWS

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD, demokratët rrezikojnë sanksione, Ambasada Amerikane deklaratë “bombë”, të kenë kujdes personat që shoqërohen me Sali Berishën dhe familjen e tij

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD,
x
BREAKING NEWS

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i lartë i SHBA zbarkon në Tiranë më 20 qershor, Joe Biden zgjat “emergjencë kombëtare” për të zhdukur korrupsionin në Shqipëri, zbardhet dokumenti që fundos familjen “Berisha”, sekuestrim pasurie për...

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i
x
BREAKING NEWS

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që do të fundosë Ilir Metën në SPAK, Kreshnik Spahiu zbulon detaje nga përgjimi që nëse merret seriozisht nga autoritetet mund të hapë “Kutinë e Pandorës” në politikë

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që
x
BREAKING NEWS

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti i shtetit për shkak të vjedhjeve dhe keqmenaxhimit, Spitali Amerikan zero investime në pajisje dhe përdor mjekët e spitaleve publike, qeveria asnjë kontroll

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti
x
BREAKING NEWS

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në nr.2 i qeverisë dhe ministre e tenderave në Shqipëri, ja detajet e forta që zbardhi media greke për bashkëpunëtoren e Ramës, nga “festa” me 50 milionë eurot që i ka borxh kompanisë “Acto...

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në
x
BREAKING NEWS

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po heton prokurori Sotir Kllapi, në skaner pronat dhe llogaritë bankare, nga tërheqja e 20 mijë euro në vitin 2008, lejet për ndërtime, vila në Gjirin e Lalzit, deri te mobilimi dhe misteri i...

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po
x
BREAKING NEWS

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e fundit e pyetjeve të tij në SPAK, ja provat që e kanë fundosur, juristi Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e
x
BREAKING NEWS

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur, Myslym Murrizi zbulon se çfarë po ndodh brenda opozitës dhe tregon "recetën" që do të rrëzojë Edi Ramën nga pushteti

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur,
x

Gossip

Ish-partnerja e shqiptarit më të pasur në botë, sot me famë ndërkombëtare, e gjeni dot për kë figurë të njohur bëhet fjalë? (FOTO)

Ish-partnerja e shqiptarit më të pasur në botë, sot me

Bëhet fjalë për një nga këngëtaret më të famshme të panoramës së muzikës italiane, por jo vetëm, këngëtarja më origjinë shqiptare Anna Oxa. Më një pamje krejt të veçantë dhe gjithmomë në tendencë Anna Oxa ka lënë shenjën e saj jo vëtëm në muzikë, por dhe me mënyrën dhe stilin e saj të jetës.

Ana mban mbi supe një karrierë të gjatë 41 vjeçare. Ishte vetëm 16 vjeçe kur fitoi Sanremon në kategorinë e të rinjve dhe me pamjen e saj kameleontike ka përfaqësuar mijëra gra. Që me stilin punk në fillimet e karrierës, sensuale në vitet’88, luftarake në vitin ’99 etj.

Ish-partnerja e shqiptarit më të pasur në botë, sot me

Tashmë Ana është zhvendosur në Zvicër, ku vazhdon artin e saj e rrethuar nga një natyrë mbresëlënëse dhe magjike, me malet, ujëverat dhe pyjet përreth.

Ish-partnerja e shqiptarit më të pasur në botë, sot me

Këngëtarja ka lënë prapa 3 martesa, e para në vitet’80 me profesorin Franco Ciani, më pas martesa me Bexhet Pacollin dhe e treta me ish- truprojen e saj 22 vjet më te ri Marco Sansonetti e cila zgjati 3 vjet.

Ish-partnerja e shqiptarit më të pasur në botë, sot me

Për një kohë të gjatë ka qenë e lidhur me muzikantin Gianni Belleno me të cilin ka dhe dy fëmijë, Françeskën dhe Qazimin.

Ish-partnerja e shqiptarit më të pasur në botë, sot me

Behgjet Pacolli është shqiptari më i pasur në botë dhe martesa e Anna Oxës me të ka bërë gjithnjë interes për mediat vendase.
Kujtojmë se dy vite më parë, e ftuar në “E diela Shqiptare”, Anna Oxa u surprizua nga Kryeministri Rama i cilii dha asaj pashaportën shqiptare duke e quajtur “E dërguara e Skënderbeut “.