BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Gossip

"Jam i varur nga..."/ Banorët i bëjnë pyetje anonime njëri-tjetrit, ja disa nga përgjigjet më "pikante" (VIDEO)

"Jam i varur nga..."/ Banorët i bëjnë pyetje anonime

Padyshim një nga momentet më interesante të ditës së djeshme në "Big Brother" ishte në mbrëmje, kur banorët lexuan pyetjet që produksioni i kishte kërkuar të bëni për njëri-tjetrin në mënyrë anonime dhe dhanë disa përgjigje vërtetë "pikante". Pyetje-përgjigje këto që kanë vazhduar edhe sot të hapin debate apo të krijojnë përplasje në shtëpi, teksa u fol për lojën e konkurentëve, jetën e tyre private, ndjenjat e gjithcka tjetër. 

Por cilat ishin disa prej pyetjeve e sigurisht përgjigjeve më të komentuara, si brenda shtëpisë, ashtu edhe nga publiku? Nisim me Luiz Ejllin, i cili në përgjithësi ju përgjigj pyetjeve në drejtim të tij shkurt dhe prerë, pa shumë histori. Megjithatë pyetjes: "Pse bën sikur nuk e di që Kiara ka dikë jashtë" ai ju përgjigj me 3 fjali, duke thënë: "E para nuk e di nëse ka, e dyta nuk ka dhe e treta nëse e ka, tani nuk është më". Përgjigje që u vlerësua masivisht nga banorët. Meqë ra fjala këngëtari mendon se ja ka bërë Olta si pyetje dhe ky hamendësim i tij u bë shkak edhe për "acarimin" e gjendjes mes tyre sot. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kiara, sic mund ta keni dëgjuar tashmë, pranoi mbrëmë për herë të parë, nisur nga pyetja që ju bë, se është e dashuruar "në një farë mënyre" brenda shtëpisë. Gjë që gëzoi më shumë Luizin patjetër. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Olta Gixhari ju përgjigj një pyetje në lidhje me tradhëtinë në cift, nuk e dimë përse banorët e kanë gjykuar të arsyeshme që ta pyesin për këtë. Megjithatë ajo u pyet edhe për lojën dhe se "cfarë do ishte e gatshme të bënte për të fituar Big Brother?".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Maestro zbuloi nga përgjigja e pyetjes së tij se personi nga i cili ishte zhgënjyer brenda në shtëpi ishte Amosi, nisur nga fakti që e ka nominuar. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Tea rrëfeu se pendohet se si e ka trajtuar kohën e saj në "Për'puthen" dhe besojmë se e kuptoni të gjithë për cfarë e ka fjalën. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Efi pranon se nuk ka krijuar asnjë "personazh" brenda shtëpisë, por vazhdon të mbetet e njejtë dhe po shfaq gjithë cilësitë e vetes. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Diola, pavarësisht afrimiteti me Xhonatanin ditët e fundit dhe një histori të mundshme mes tyre, tha se nuk është aspak gati për një romancë të re. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ndërkohë Kristi u "ngacmua" jo pak në lidhje me marrëdhënien e tij me Oltën brenda në shtëpi, duke u pyetur nëse ishte e varur nga aktorja, gjë që e pranoi dhe po ashtu duke pranuar që kishte ndjenja ndaj saj, por vetëm ndjenja miqësie. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Më të lexuarat