BREAKING NEWS

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar me grupet kriminale për të asgjësuar armiqtë e tij, Idajet Beqiri nxjerr detajet e forta dhe zbulon ngjarjen e rëndë ku është implikuar edhe Monika Kryemadhi

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar
x
BREAKING NEWS

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali Berishës dhe Izet Haxhisë, nga vrasja e Azem Hajdarit, urdhri për të eliminuar një ministër, deri te strehimi në Turqi

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali
x
BREAKING NEWS

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke, detajet nga dosja që fsheh politikanët që i shërbyen Sigurimit dhe dështimi i planit të jugosllavëve për të eliminuar Ramiz Alinë, ja rrëfimi i fundit “bombastik” i Bujar Hoxhës përpara se t...

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke,
x
BREAKING NEWS

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra aleancë me Dumanin për të goditur pushtetarët e lartë, gjurmim të parave të pista, llogarive bankare dhe sekuestrim pasurie, ja si britanikët do plotësojnë me materiale shtesë dosjet përvëluese...

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra
x
BREAKING NEWS

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja çfarë përmban projekti i Edi Ramës në bashkëpunim me Sali Berishën kundër SPAK dhe institucioneve të pavarura

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja
x
BREAKING NEWS

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me përkrahësit e Sali Berishës, Shehu, Noka dhe Sula kundër komisionit të Edi Ramës

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn në fuqi rritja e re e pagave, orari i punës do të jetë 09.00 me 15:30, do të ketë edhe shpërblime, ja kategoritë që përfitojnë

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x

Gossip

“Jam njësh…”/ Nevina Shtylla zbulon talentin dhe “sekretin” e saj që askush nuk e dinte

“Jam njësh…”/ Nevina Shtylla zbulon talentin dhe

E ftuar mbrëmjen e sotme në një emisionin televiziv ka qenë moderatorja e njohur, Nevina Shtylla. Ajo ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me karrierën e saj, eksperiencën e re në spektaklin  e humorit “Portokalli” dhe jo vetëm.

Sa i rëndësishëm është për Nevinën televizioni?

Shumë, i kam dedikuar shumë kohë. E kam nisur kështu si me shaka fillimisht. Që nga 2010, me programe televizive mirëfilli duhet të jenë bërë diku tek nëntë vite. 

Nëse ajo do të linte televizionin a do ta kishte problem?

Problem nuk e kam sepse kam zhvilluar jetën time edhe përtej televizionit por është një pjesë e imja që unë e bëj me shumë dashuri, e kam edhe pasion përveçse punë kështu që për momentin është padiskutim një pjesë shumë e rëndësishme. 

Nevina gjithashtu ka zbuluar edhe një “sekret” të saj të cilën publiku nuk e di. Moderatorja ka treguar se i pëlqen shumë të luaj lojëra si përshembull “Call of Duty”.

Jam edhe pak ‘gamer’ si natyrë. Veçanërisht në periudhën e pandemisë luaja shumë “Call of Duty”.

Më tej Visjani e pyeti nëse ka “therur” njeri në lojë?

Jam njish. Me thikë, snajper kam përdorur, granata po ashtu. 

Përveç këtye Nevina ka zbuluar gjithashtu se në lidhje me eksperiencën e saj në spektaklin e humorit “Portokalli” në krahë të Salsanos dhe Xhemi Shehut po ndihet shumë mirë deri më tani dhe se është pritur mjaft pozitivisht. Ajo ka theksuar se këtë e shikon edhe si përgjegjësi më tepër përpos gjithçkaje tjetër. Moderatorja u ndal gjithashtu edhe tek pjesa e rrjeteve sociale ku tregoi se i lexon komentet, ndonjëherë mërzitet dhe bëhet gati që t’i kthehet.