BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Gossip

“Jam totalisht i thyer”/ Afrona e pyet nga vijnë ndarjet, ja si përgjigjet Blero Muharremi

“Jam totalisht i thyer”/ Afrona e pyet nga vijnë ndarjet, ja si

I ftuar në një program televiziv, ka qenë këngëtari i njohur ish konkurent në BBVK Blero Muharremi.

Ai edhe pse ka qenë shumë i vetëpërmbajtur dhe nuk ka dashur të zbulojë shumë gjëra nga jeta e tij private, kur dëgjoi zërin e ish-bashkëshortes së tij Afrona, u befasua. Prej disa kohësh ata janë ndarë dhe gjithsecili po jeton jetën e vetë. Një nga pyetjet që Afrona i ka bërë Bleros është “njerëzit që qeshin shumë, a mendon se kanë një lloj mllefi përbrenda dhe nuk janë ashtu siç hiqen në publik”?

Blero: Më ke djersitur. Unë mendoj që po, disa njerëz vajin e kanë me buzëqeshje kështu që…

Moderatorja: Ti si e ke?

Blero: Ka raste që vaji im është me buzëqeshje.

Moderatorja: Ishte sot ky rasti?

Blero: Ka mundësi.

Moderatorja: Ti thellë ke qarë në disa momente?

Blero: Absolutisht.

Moderatorja: Çfarë të mundon zemrën?

Blero: Unë jam tip që jap shumë prej vetes sime, unë kur jap shumë jap gjithçka, dhe kur dikush nuk e bën të njëjtën gjë, unë lëndohem shumë. Lëndohem aq shumë saqë jam totalisht i thyer.

Afrona: A është një gjë që pyet veten, nga vijnë këto ndarjet, a dorëzohen shumë shpejt çiftet në kohën e sotme, ndodhin shumë tradhti. Si e sheh sot ti një lidhje.

Blero: Unë po jetoj një jetë më ndryshe sesa vitet më herët dhe sot viteve të fundit, ndarjet janë më të shpeshta sepse njerëzit nuk janë shumë të dedikuar në një lidhje sepse në një lidhje nuk duhet të jesh 50 me 50, në lidhje duhet të jesh 100% me 100%. Rrjetet sociale, lakmia, jeta false që bëjnë, gjenerata e sotme funksionin ndryshe dhe ndodhin tradhtitë.

Moderatorja: Ty të kanë tradhtuar ndonjëherë?

Blero: Po.

Moderatorja: Po ti vetë?

Blero: Po.

Moderatorja: Kur është më keq?

Blero: Kur të tradhtojnë. Por realisht është edhe më keq kur vetë tradhton. Është ndërgjegjia. Ajo është e rëndë.