BREAKING NEWS

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me Italinë, Rama ka telefonuar drejtorin e RAI 3”/ Prestigjiozja italiane zbardh prapaskenat e bujshme: Si u tërbua kryeministri shqiptar gjatë bisedës në telefon

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me
x
BREAKING NEWS

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan miraton ligjin e “hekurt” që do të shkaktojë “tërmet” në Shqipëri, si do të “gjunjëzohen” nga drejtësia të gjithë personat “non-grata” dhe politikanët e zyrtarët e përfshirë në afera korruptive, fute...

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan
x
BREAKING NEWS

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK të çrrënjosë korrupsionin në Shqipëri, ambasadori i BE takon krerët e drejtësisë dhe merr në mbrojtje Altin Dumanin pas sulmeve të Ilir Metës e Sali Berishës

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me Moskën pyetet për afro katër orë në SPAK, a e ka fundosur Ralf Gjoni para prokurorëve çiftin më të akuzuar për korrupsion, ja akuzat dhe sulmet fizike ndaj tij nga ish-LSI

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe Metës ndaj Altin Dumanit, ish-presidenti po bën përpëlitjet e tij të fundit, ka nevojë urgjente për një konsultë me një psikiatër

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe
x
BREAKING NEWS

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si media ekstreme e majtë italiane u kthye në zëdhënëse të akuzave të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si
x
BREAKING NEWS

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë së Lirisë dhe ia bën të qartë se dy njerëz të një familjeje s’mund të qëndrojnë në parti, ja mesazhet e koduara

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x

Gossip

“Je shumë frikacak!”/ A do të dalësh nga BBV nëse përjashtohet Sara? Ja si i përgjigjet Bardhi pyetjes së modeles

“Je shumë frikacak!”/ A do të dalësh nga BBV

Ish-missi Sara Gjordeni, ka ngacmuar partnerin e saj Bardhi, nëse ai do e ndërpriste garën nëse ajo do të përjashtohej nga shtëpia e BBV, pas një sherri me tone të larta dhe konfrontimi fizik që ajo pati pak ditë më parë me Françeskën.

Teksa ishin shtrirë për të fjetur Sara e pyet Bardhin duke i thënë “ti do dalësh po dola unë”, ndërsa ai është përgjigjur duke u shprehur “kam edhe unë qëllime dhe s’po dua ti ndal”.

Më tej ajo e ka quajtur këngëtarin frikacak, ndërsa shtpi se ajo di dilte bashkë më të, nëse Bardhi do largohej nga shtëpia para saj.

“Nëse unë dal, ti vazhdo qëllimet e tua unë të miat. Dua të të nxjerr ashtu siç je, që unë dal për ty e ti nuk del për mua”, u shpreh Sara.

Pjesë nga biseda:

Sara: S’do ti të iki unë? U përpoqa, e dua këtë lojën shumë shumë, paçka se ka momente dobësie plotë. Edhe po ika në shtëpi do jem.

Sara: E di që nuk ka. Po nëse vendoset…

Bardhi: Zarf i zi, zaf i kuq, u anulua televotimi, s’po di ca mund të jetë. Po çfarëdo që të jetë, jam krenar për ty.

Sara: Ti do dalësh po dola unë?

Sara: Nuk del ti, e di pas nuk del. Se nuk do vetë, jo se nuk dua unë. Se unë të lë, a do me ardh hajde. Unë gjithmonë  e kam thënë për ty.

Bardhi: Dhe unë e kam thënë për ty, por e kemi rënë dakord dakord për diçka tjetër.

Bardhi: Nuk jam frikacak, por kam edhe unë qëllime dhe s’po dua ti ndal.

Sara: Okej, vazhdoji. Nëse unë dal, ti vazhdo qëllimet e tua unë të miat. Dua të të nxjerr ashtu siç je, që unë dal për ty e ti nuk del për mua.

Sara: Po, unë do e ndërprisja qëllimin tim për ty, ndërsa ti nuk do e ndërprisje qëllimin tënd për mua, është mëse e qartë. Kështu e mendoj. Ti je ky, unë jam kjo. Por, që edhe mund të ndodhi që mund të dal.

Bardhi: Po zarf i zi ishte, kushedi çfarë është.

Sara: Është një lojë, nëse kam thyer rregullat do iki në shtëpi. Të thash, do vish, jo, okej, ca do tani. Kjo ishte më shumë për të ditur unë ca bëhen në marrëdhënien tonë.

Bardhi: Këtu ka vepra nuk ka fjalë, nëse e ke vënë re.

Sara: Çfarë ndjen, e mendon se do dal.

Bardhi: Se di, nuk ndjej asnjë, as se dal as që jo.

Sara: Maksimumi do fle në shtëpinë time nesër në darke nëse kam bërë diçka gabim.