BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x
BREAKING NEWS

“Kamikazët” e Berishës dhe Metës i vënë “flakën” Bashkisë së Tiranës, bandës i prin Argita Malltezi, djali i Fahri Balliut, Tedi Blushi dhe “socialisti” Belind Këlliçi, ja çfarë ndodhi në protestën kundër Erion Veliajt

“Kamikazët” e Berishës dhe Metës i vënë
x
BREAKING NEWS

Telashet për Sali Berishën sapo kanë nisur, ja si të gjitha gjykatat i mbyllën dyert dhe e lanë në izolim, gati hapja e dosjeve të tjera nga SPAK për vrasje, grabitje të pronave dhe vjedhje

Telashet për Sali Berishën sapo kanë nisur, ja si të gjitha
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shpërfill vendimin e Gjykatës Kushtuese për Olta Xhaçkën, PS rrëzon kërkesën e opozitës, deputetja socialiste mbron bashkëshortin si investitor strategjik, debate dhe akuza mes palëve

Edi Rama shpërfill vendimin e Gjykatës Kushtuese për Olta
x
BREAKING NEWS

Vazhdon skenari i Ramës për rehabilitimin e “non-gratës”, Bardhi kërkon futjen e Sali Berishës në grupin e PD, SHBA e nxorën nga dera, kryeministri e fut nga dritarja

Vazhdon skenari i Ramës për rehabilitimin e
x

Gossip

“Je sjellë si copë m…”/ Veprimi i Meritonit përplas ashpër vajzat, Egla ja plas në sy Ilnisës: Ik mbyll gojën! Je po aq bashkëfajtore sa partneri yt

“Je sjellë si copë m…”/ Veprimi i Meritonit

Veprimet e Meriton Mjekiqit ndaj Rike Roçit një natë më parë në BBV, kanë ndezur sërish debate mes banorëve, por këtë herë mes partneres së tij, Ilnisa Agolli dhe aktores Egla Ceno.

Egla është shprehur e zhgënjyer nga qëndrimi i Ilnisës ndaj kësaj situate, duke u shprehur se ajo duhet të kishte reaguar dhe Meritoni t’i kërkonte falje Rikes.

“Je sjell si cop m…”, i tha Egla, ndërsa shtoi më tej “Je po aq bashkëfajtore sa ai me qëndrimin tënd. Nuk mund të bësh ti ‘unë jam zonjë, nuk e di çfarë ka bërë partneri im’”.

Nga ana tjetër Ilnisa u shpreh se nuk ishte prezente kur ka ndodhur situata dhe sipas saj, nuk ka pasur çfarë të bëj.

Ilnisa: Mos shpik Egla. Se ti nuk di as edhe një gjë, zero. As edhe një gjë nuk di.

Egla: E di çfarë figure ke bërë dje..

Ilnusa: Çfarë figure? Që nuk isha prezente?

Ilnusa: Si u solla? Fola sa fola. Çfarë duhet të bëja unë?

Egla: Nëse të intereson marrëdhënia me të duhet të kishe bërë që ai të mos flinte pa i kërkuar falje Rikes. Asnjë gjë nuk është bërë akoma, por dije që je në shtëpinë e Vëllait të madh, nga ku nuk duhet të dali një mesazh I tillë kurrën e kurrës.

Ilnisa: Po ti e di sa i rënduar është ai?

Egla: A je në një marrëdhënie me atë çunin ti moj, se të shoh që fle më të? A je në marrëdhënie më të apo jo?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Egla: Atëherë je sjell si cop m….

Egla: Më ka ikur truri dje për ta mbajtur veten që të mos agravohej situata. Unë nuk po aktroj.

Ilnsa: Ç’të duhet ty se c’marrëdhënie kam unë me atë, po ik

Egla: Ja që më duhet se jetoj këtu. Mbyll gojën të paktën! Je po aq bashkëfajtore sa ai me qëndrimin tënd. Nuk mund të bësh ti ‘unë jam zonjë, nuk e di çfarë ka bërë partneri im’.

Ilnsa: Duhet të të jap llogari ty?

Egla: Po mi, se jetojmë këtu. Po ik mbushu, thuaj atij çunit si është atë bëj.