BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Gossip

“Jeni plehra, do ju shtrydh si lecka”/ Plas sherri në BBV, Romeo e ofendoi dhe kërcënoi, Erjola Doçi shpërthen në lot: Kam kaluar 1 mijë të zeza në jetë, të më ofendojë ai…

“Jeni plehra, do ju shtrydh si lecka”/ Plas sherri në BBV,

Moderatorja Erjola Doçi dhe aktori Romeo Veshaj kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin, ku në një moment ky i fundit i ka thënë banores “do të shtydh si leckë”.

Pas kësaj moderatorja ka shpërthyer në lot, ndërsa Julian Deda është afruar që ta qetësojë atë duke i kujtuar debatin që Romeo dhe Meriton Mjekiqi kanë bërë me njëri-tjetrin pavarësisht që ata e quanin “vëlla” njëri-tjetrin.

“Të thotë copa e Romeos ju kap ju hedhm jeni plehra dhe ju shtrydh si lecka. Kam kaluar 1 mijë të zeza në jetë, kockë e fortë vetë dhe të më thotë të shtypi si leckë, të më shajë nga koka te këmba më prekë”– tha Erjola mes lotësh.

Ndërsa aktori duke u përpjekur që ta qetësojë tha se Romeo është një njeri i pavlerë, sepse çdo gjë e bën për lojë. Gjithashtu edhe moderatorja Roza Lati ka tentuar ta qetësojë, teksa Erjola Doçi kishte sytë të mbushur me lot.

Pjesë nga diskutimi:

Juli: Vazhdoni dhe merruni me garët e njëri-tjetrit. Çfarë je ti? Për këta qan ti? Këta që s’kanë lënë gjë pa thënë për njëri-tjetrin

Erjola: Ma shpifën more a dëshirojnë që të prekun, le të futen more me familje, me motër e vëlla. Të thotë copa e Romeos ju kap ju hedh jeni plehra dhe do ju shtrydh si lecka. Kam kaluar 1 mijë të zeza në jetë, kockë e fortë vetë dhe të më thotë të shtypi si leckë, të më shajë nga koka te këmba më prekë

Juli: Janë njerëz të pavlerë për ty, çfarë ke ti?

Erjola: Më prekun. S’na lanë të hamë bukë as mua dhe as Rozën me fjalët e tyre. Si i thotë një robi 27 vjeç që të shtrydhi dhe të përdori tjetri për një copë loje

Juli: Po atë lojë do të bëjnë se s’kan çfarë bëjnë more njeri. A e ke parë çfarë kanë bërë me njëri-tjetrin gjiithë kohës? I thonë vëllezër njëri-tjetrit sot këto fytyra janë ato.

Erjola: I kanë përmendur edhe gruan Gracianos brenda

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më të lexuarat