BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Gossip

“Kam edhe unë familje jashtë”, vijon debati mes Liamit dhe Romeos: Lepurush pervers

“Kam edhe unë familje jashtë”, vijon debati mes Liamit dhe

Debati mes Heidit, Liamit dhe Romeos të martën ka vijuar edhe kësaj jave në shtëpinë e Big Brother VIP 3.

Liami: Siç kanë të gjithë një familje kam edhe unë një familje, më vjen keq që kam arritur në këto 4 ditë

Liam: Për të kërkuar një falje, nuk ma kanë hapur këtë portë

Romeo: Nuk kërkohet falje duke thënë lepurush pervers.

Françeska: Më vjen keq për Liamin, sepse nuk e meriton, nuk ka shanse që një manjak të jetë në një shtëpi me ne, të denigrohet imazhi i dikujt për një show, Heidi provokon, futet midis Romeos dhe Liamit. E shëmtuar të kërkosh mbrojtje nga një banor.

Romeo: Një plan i mirëmenduar.

Jetmiri: Kjo ka avancuar dhe në grup, Lidi, Egla, Romeo, Heidi kanë krijuar një film. Një dramë një triller ku duhet të mbronin Heidin nga manjaku. Më bën të kuptoj që këta njerëz nuk janë të drejtë siç pretendojnë dhe të bësh këtë me dashje me qëllim, unë kam njerëz atje jashtë, ky ka njerëz jashtë.

Juli: Egla pasi i thotë manjak i thotë më bëj një kafe manjakut, dmth do një kafe nga duart e manjakut, dy rrugë ka, ai është një manjak, nuk ka funksionuar filtri.

Heidi: Unë kam diplomaci maksimale për fjalët që them.

Jetmiri: Je një gënjeshtare patologjike.

 

Më të lexuarat